Doktor chodí tiše přehled

Doktor chodí tiše https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348496/bmid_doktor-chodi-tise-Apj-348496.jpg 4 71 71

Hlavní hrdina románu dr. Harry Corbett jde navštívit do nemocnice svou manželku Evie, kterou druhý den čeká náročná operace. V posledních chvílích je Evie uzavřenější a mlčenlivější než dosud, poté je objevená mrtvá a její manžel se stává podezřelým číslo 1. Po soukromém pátrání zjišťuje Harry, že jeho manželka vedla dvojí život a znala mnohá nebezpečná tajemství. Poté vrah dostane další oběť, nejoblíbenějšího pacienta doktora Corbetta takovým způsobem, že Harry nabyde jistoty – vrah je medicínsky vzdělaný, je arogantní, inteligentní, schopný nepozorovaně se pohybovat v nemocnici. Musí to být prostě lékař. Corbett pátrá a odhaluje spiknutí, které ohrožuje každého pacienta ve městě.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Silent Treatment , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktor chodí tiše. Přihlašte se a napište ho.

sidonka
04.05.2023 3 z 5

Prvních 100 stran pro mě bylo utrpení, naprosto jsme se ztrácela a nechápala, pak se vše začalo propojovat a kniha ale dostala spád

Stanas513
11.04.2022 5 z 5

Poslední dobou si vybírám knihy s více než 300 stránkami, ale vůbec mi to nevadí... Palmera čtu ráda a jeho knihy mají spád, jsou napínavé i akční. Ač je kniha staršího vydání, moc se mi líbila.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Romány pana Palmera jsou vynikající a pro milovníky tohoto žánru jsou tím pravým. Tento autor mně nikdy nezklamal a vždy jsem si jeho knihy s velkou chutí přečetla a občas se k ním s nostalgií vracím. Za mně paráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktor chodí tiše v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x