Dobrodružství Ferdy Mravence přehled

Dobrodružství Ferdy Mravence
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35068/dobrodruzstvi-ferdy-mravence-35068.jpg 5 40 40

Obrázkové příběhy s Ferdou, které Ondřej Sekora v letech 1933–1941 připravoval pro Lidové noviny, nyní v kompletní podobě vydává nakladatelství Albatros. Na své si tak přijdou jak všichni malí čtenáři, kteří mají rádi dobrodružství veselého a činorodého Ferdy, tak všichni ti, které zajímá důležitá etapa z historie českého komiksu. Kniha je doplněna doslovem znalce českého komiksu Tomáše Prokůpka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství Ferdy Mravence. Přihlašte se a napište ho.

Hakate
04.09.2022 4 z 5

Tuto knihu jsem jako malá obzvlášť milovala, skvělé ilustrace.

Turlogh
04.09.2021 5 z 5

Perfektní komiksové zpracování skvělého Ferdy Mravence, práce všeho druhu... něco z příběhů již jsem viděl a četl v různých jiných knížkách od Sekory, ale podstatná část byla pro mě úplně nová a neznámá, což je perfektní. Jsem velmi rád, že jsem si knížku opožděně sehnal přes trh knih online, což je firma, kterou všem četby milovným ženám i mužům vřele doporučuji. A taky jsem rád, že tuhle půvabnou knížečku Tomáš Prokůpek sestavil a připravil k vydání. Díky za počtení, pane Tomáši. Plných pět hvězd v hodnocení a všem přátelům Ferdy Mravence moc doporučuji k přečtení! Howgh.

Luigi1
29.08.2021 4 z 5

Tak jsme si spravili chuť a dočetli to bez problému.Tomuto zpracování chyběla ta krása která tyto knihy zdobyla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství Ferdy Mravence v seznamech