Dobrák od kosti Jindřich Plachta přehled

Dobrák od kosti Jindřich Plachta https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37873/dobrak-od-kosti-jindrich-plachta-37873.jpg 5 10 10

Monografie o populárním komikovi Jindřichu Plachtovi. Další z monografií filmového publicisty Ladislava Tunyse je věnována Jindřichu Plachtovi. Po Oldřichu Novém a Raoulu Schránilovi tak přichází na řadu herec, který začínal v kabaretu Červená sedma a ve filmu vytvořil plejádu tragikomických figur a figurek. Tunysova kniha nemá vyšší ambice, je zaníceným vyprávěním, které čtenáři představuje především lidské rozměry populárního herce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrák od kosti Jindřich Plachta. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
29.01.2021 5 z 5

Pěkná kniha o velice milém a hodném člověku, kterým nepochybně Jindřich Plachta byl. Všechny jeho role a postavy byly tak neuvěřitelně pravdivé a Plachta jim vdechl neobyčejnou pokoru, úslužnost, ochotu a velkou slušnost. Za mně velký herec své doby.

milamarus
22.09.2015 5 z 5

Nechám-li zcela stranou neoddiskutovatelnou skutečnost, že šlo především o brilatního herce své doby, o vpravdě pracovitého a inteligentního člověka, musím říct, že se mi podařilo, jak se říká, zabít dvě mouchy jednou ranou. Moje touha po trochu té historie byla uspokojena a momentální frustrace z absence nějaké té pecky černobílého plátna ve vyjetých kolejích současného televizního programu zmizela. Dostala jsem hodně tipů!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrák od kosti Jindřich Plachta v seznamech

v dalších seznamech2x