Úctyhodní Egypťania přehled

Úctyhodní Egypťania https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406957/bmid_uctyhodni-egyptania-He7-406957.jpg 4 184 184

Úvodný titul novej edície objasňuje historické skutočnosti, ktoré sa v knihách dejepisu nenachádzajú. Už jej názov Hrôzostrašná história naznačuje, že sa venuje témam, ktoré sú citlivé, pre mnohých možno až odporné, ale skutočné a zdokumentované.

Literatura naučná Historie Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Awesome Egyptians , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úctyhodní Egypťania. Přihlašte se a napište ho.

DK197
03.09.2021 4 z 5

KNIHA: Na zpracování je cítit cílovka. Jako mladší bych si to asi zamilovala. Dnes jsou mé pocity střízlivější. Ale i tak oceňuji informace. Hlavně ty, co se netýkaly jen mumií a pyramid, protože Egypt není jen o tom. Mohlo jich být i víc. Se sérií jsem určitě neskončila.

inachisio
28.08.2020 5 z 5

Výborná knížka se spoustou zajímavostí, které se prostě jinde nedozvíme. A už vůbec ne ve škole.

sgjoli
12.02.2020 3 z 5

Série Děsivé dějiny byla v době mého dětství děsně populární, akorát mne osobně z nějakého důvodu úplně minula. Tak jsem ji teď, v dospělém věku, chtěla trošku prozkoumat a sáhla jsem v knihovně po tématu, které mi přišlo nejlákavější. Asi takhle - téma super, zpracování rozhodně zábavné a vcelku originální, ale pro dospělého člověka, co to čte poprvé v životě, asi příliš jednoduché. Být děcko, budu tohle hltat se vším všudy a přečtu všechny díly během krátké doby. Jako dospělá to asi neumím už tolik ocenit. Ale ten nápad se mi moc líbí - i způsob pojetí mi přijde pro mladé publikum vcelku adekvátní, nicméně já asi lépe než 3 hvězdy dát nemohu, protože už nejsem cílovka a od populárně naučného textu žádám o trochu víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úctyhodní Egypťania v seznamech

v dalších seznamech1x