Zápisník smrti 1 přehled

Zápisník smrti 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238001/bmid_zapisnik-smrti-1-238001.jpg 5 684 684

Death Note série

Démon Rjúk ztratil svůj zápisník. Na tom by nebylo nic hrozného... kdyby to ovšem nebyl Zápisník smrti, a kdyby ho neztratil ve světě lidí. A kdyby ho nenašel vzorný studen Light Jagami, který se rozhodl, že zbaví svět zla - tím, že pozabíjí všechny zločince. Je to chvályhodná myšlenka, jenže Light brzy jistí, že pokud chce vytvořit dokonalý svět, nesmí váhat přinášet oběti i z řad nevinných lidí. Těch, kteří se ho snaží zastavit. A bude jich hodně. Death Note: Zápisník smrti vám přináší největší souboj v dějinách lidstva. Smrtící šachovou partii mezi geniálním zabijákem a neméně geniálním detektivem vystupujícím pouze pod pseudonymem "L".... celý text

Komiksy Thrillery Fantasy
Vydáno: , Crew

Desu Nōto: Taikutsu; Death Note , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápisník smrti 1. Přihlašte se a napište ho.

ja.s.knihou
03.05.2024 5 z 5

Jako první jsem viděla anime (2 epizody), které mě moc nezaujalo, proto jsem měla lehkou obavu, když se mi do rukou dostal první díl mangy.

Pro mé překvapení, bylo to skvělé. V moment, kdy se na scéně objevil L a začalo vyšetřování mě to bavilo o to více. Bohužel, Lightovi i přes fakt, že měl pravděpodobně dobrý záměr, se to celé vymklo z rukou a začalo mu slušně přeskakovat. A Rjúk byl skvělý. (I přes fakt, že mě trochu ze začátku děsil.)

Já manze dávám 4,5/5 a jsem opravdu mile překvapena.

~ANDY~
09.03.2024 5 z 5

naprosto geniální! přiznám se, že jsem jako první viděla anime, které jsem docela rychle dokoukala. geniální (a taky hrozně hot!) hlavní hrdina, s úžasným vývojem, kterýho jsem si totálně oblíbila. bůh smrti, který zabijí každou scénu. záhadný L. napínavý příběh. miluju to. 10000/10 doporučuju :)

teďka mám rozkoukaný monster, což je stejnýho žánru a stojí to za to a taky hodně doporučuju zkouknout/přečíst. :D

ariannpHm
20.12.2023 5 z 5

Doteď byla moje nejoblíbenější manga jujutsu kaisen. Rjůku a Light to ale změnili. Tohle je peak všech mang, co jsem kdy četl. 10000/10

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápisník smrti 1 v seznamech

v Právě čtených4x