Green Arrow: Prázdný toulec: Kniha první přehled

Green Arrow: Prázdný toulec: Kniha první https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384194/bmid_green-arrow-prazdny-toulec-kniha-pr-i8M-384194.jpg 4 44 44

DC komiksový komplet série

Green Arrow: Prázdný toulec: Kniha první (Green Arrow Vol. 1 #1 - #5. Oliver Queen, původní Green Arrow, je zpátky, ale jak přežil svou údajnou smrt při výbuchu letadla, na jehož palubě se snažil zneškodnit bombu? A proč si nepamatuje novější události? Jeho přátelé chtějí vědět víc, stejně jako jeho spojenci v Lize spravedlnosti. Brave and the Bold Vol 1 č. 85: Když v Gothamu někdo postřelí nového senátora, vloží se do toho Bruce Wayne a nahradí ho, zatímco jeho superhrdinské alter ego Batman spojí síly s Green Arrowem, aby střelce přivedli před soud.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Eaglemoss Collections , BB art

Green Arrow: Quiver: Part 1 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Green Arrow: Prázdný toulec: Kniha první. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
10.04.2024 5 z 5

U tohoto komiksu jsem se dobře bavil moc se mi líbil

Ivan Kučera
27.05.2022 3 z 5

Je to strašne ukecané. Poviete si: jasné, Kevin Smith. Ale je to NUDNE ukecané. Keď sa chopil Daredevila, vytvoril jeden z jeho najlepších príbehov (Ďábel strážný). Pravda, chopenie sa Spider-Mana už až tak oslňujúco nedopadlo (priemerné Zlo v lidských srdcích), napriek tomu som od Prázdného toulca vkladal nemalé nádeje. Vravel som si, že to môže byť čierny kôň, ktorý príjemne prekvapí. Ale nie je. Raz za čas spoza rohu vykukne TEN podvraťácky Kevin Smith (Aquamanove oranžové tričko, homosexuálny rozhovor v kuchyni, pedofilná linka, vraždy detí alebo moment, v ktorom Arrow nechápe, ako mohli odhaliť jeho identitu, veď predsa nosí škrabošku). Takisto dynamika s Temným rytierom je fajn. Prázdný toulec 1 pojednáva o nečakanom návrate pôvodného Green Arrowa alias Olivera Queena do sveta živých po tom, čo pred desaťročím dokázateľne zomrel pri bombovom lietadlovom útoku. V komiksoch ale žiadna smrť nie je 100%-ná. Na rozuzlenie toho, či je Queen naozaj Queen alebo niekto (niečo) úplne iný, si budeme musieť počkať do dvojky. Najväčšou chybou jednotky je divoká, neprehľadná a chaotická prvá polovica, kedy čitateľ nevie, koľká bije. Vyzerá to skôr ako odborná príručka do minulosti inkriminovanej postavy, než normálny komiks s dejom (odkazovanie na Babylonskú vežu, spomínanie na staré Arrowove zranenia). Našťastie, postupne dej dostáva spád a zmysel. Zázrak to ale stále nie je. A zázrak to (aspoň v mojich očiach) nie je ani po prečítaní dvojky. Ale to je iný príbeh. A iný komentár.

Kopta
16.03.2022 3 z 5

Hodně zvláštní čtení. Grafiku a vše okolo nemohu popřít, protože buď je klasická anebo na trochu vyšší úrovni. Problém je zde příběh a o to více to bolí, když to řešil někdo jako Smith. Celý první díl je prakticky k ničemu, protože člověk sám bloudí v tom, co tím chtěl básník říci a nejsme schopni přijít na to, co a proč. A pak je dejme tomu konec, kde se stále nic nevysvětlí. Hodně zvláštní zážitek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Green Arrow: Prázdný toulec: Kniha první v seznamech

v dalších seznamech1x