Šťastný kuchtík přehled

Šťastný kuchtík https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481348/bmid_stastny-kuchtik-KUH-481348.png 3 19 19

Danthrakon série

< 3. díl

Nuwana, hlavního hrdiny fantasy příběhu, přivedou návštěvy knihovny tváří v tvář vzácnému grimoáru – Danthrakonu. Když se do něj kouzlo knihy vkrade, zůstanou stránky knihy bílé. A zatímco strašlivý inkvizitor vyšetřuje vymazání grimoáru, vyděšený Nuwan všem skrývá, že inkoust nahradil jeho krev, jeho slzy… a že čůrá černě... Zděšený poznává, že bez pomoci Lerëh, dívky, do které je poněkud zamilovaný, nemůže nic dělat.... celý text

Komiksy Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Josef Vybíral

Danthrakon 3 , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šťastný kuchtík. Přihlašte se a napište ho.

sackettboy
24.06.2022 1 z 5

Najslabšia vec, akú som od Arlestona čítal. Neviem, či príbeh splácal len narýchlo, aby mal viac diel na rozbeh vlastného vydavateľstva, alebo už proste vyčerpal zaujímavé nápady. Postavy v celéj sérii sú nesympatické a u deju som sa vyslovene nudil. Nikomu som za celé tri časti ani nedokázal fandiť.

ebbe_voe
10.02.2022 4 z 5

Autota mám rad, jeho hravost a vtip je v komiksu obzvlášť dobře využitelná. Přiměřeně překvapivá pointa, jinak prostě dobře fungující jednohubka.

Denny456
09.02.2022 5 z 5

Druhej a třetí díl pěkně v jednom zátahu. To se nedalo skončit. Kresba jako vždy super. Tady není o čem. A příběh byla celkem jízda. Vždycky chvílemi přemýšlím jestli to autoři vymýšlí při alkoholu nebo při drogách a čím začínají. Takže super jednohubky a to prostě musíte.

Knižní novinky (42. týden)

17.10.2021

Kniha Šťastný kuchtík v seznamech