Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert přehled

Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55117/bmid_dalskabaty-hrisna-ves-aneb-zapomenu-Jpj-55117.JPG 4 74 74

Komedie o osmi obrazech. Pohádková komedie o počlověčeném čertu, který začal pracovat a naučil se mít rád prosté a dobré obyvatele chudé vesničky. S jeho pomocí odhalí lidé arciďábla vydávajícího se za faráře a snažícího se svádět je k hříchu pomocí vědecké psychologie.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert. Přihlašte se a napište ho.

Ivana11
12.12.2023 5 z 5

Moc hezké, milé.

Janizoun
15.09.2023 5 z 5

Hubatá, ale hodná Plajznerka a polepšený čert Trepifajksl..., tato knížka je má nejmilovanější od Jana Drdy.
Dlouho se nikdo z Dalskabátů nepropadl do pekla. Je načase najít pekelníka co měl Dalskabáty na starost, aby byl za to potrestán. Musí se vyslat čert v přestrojení do Dalskabátů, ale ten nejlepší, s moderní metodou. Má za úkol najít čerta a dostat hříšníky do pekla. Jak to dopadne? To mnozí určitě víte a kdo ne, určitě si tuto krásnou knížku přečtěte :-)

rafan65
03.09.2022 5 z 5

Další nádherná pohádka Jana Drdy který mě dokázal upoutat už v dětství. Jeho pohádky se dají čist pořád dokola a v každém věku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert v seznamech

divadelní hry čerti