Čo k tebe cítim přehled

Čo k tebe cítim https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485781/bmid_co-k-tebe-citim-rIP-485781.jpg 4 30 30

Keď sa Carmen chystala do novej práce ako zástupkyňa vedúcej pre styk s verejnosťou, ani vo sne jej nenapadlo, že skončí ako opatrovateľka príťažlivého, no arogantného neurochirurga. Mal to byť začiatok jej vysnívanej kariéry v nemocnici Miami-Dade. Po manželovej tragickej smrti na sebe tvrdo drela. Nedopustí, aby jej doktor Jason Northrup prekazil plány. A to aj napriek tomu, že pri pohľade naňho sa jej podlamujú kolená. Románik s týmto nafúkancom je to posledné, čo potrebuje. Srdce – a iné časti jej tela – však majú odlišný názor... No aj doktor Jason Northrup má starostí vyše hlavy a vonkoncom nemá čas ťahať novú kolegyňu z väzenia! Pravda však je, že ju zúfalo potrebuje. Carmen je jeho jediná nádej, len ona dokáže presvedčiť predstavenstvo nemocnice, aby sa zameralo na jeho pracovné výsledky a nie na poškvrnenú povesť. V súčasnej situácii si však ľúbostný románik nemôže dovoliť. Ibaže s Carmen nejde o románik a z toho, čo k nej cíti, zaváňa slušný škandál!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

How Much I Feel

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čo k tebe cítim. Přihlašte se a napište ho.

lusitta05
24.11.2022 4 z 5

Jednoduché, ľahké čítanie,ale také príjemné,bolo to fajn.

Karin94
26.08.2022 3 z 5

Príbeh o smútku, o smrti milovanej osoby, ale aj o klebetách, ktoré zažívame žiaľ aj v reálnom živote. Hovorí sa, že nie všetko čo počuješ, alebo vidíš niekde napísané, musí byť aj pravda. Toto je len malý opis tejto knihy od autorky, ktorú som doteraz nepoznala, ale musím povedať, že sa mi to celkom páčilo.

Postavy Carmen a Jasona som si obľúbila už od začiatku. Jason nebol vôbec arogantný, ako je to napísané v anotácii. Takého tolerantného a chápavého muža nevidieť na každom rohu.
Carmen si prešla veľmi smutnou minulosťou, keď sa stala vdovou v takom mladom veku. Tu je vidieť, ako sa človek chce a musí pozbierať, aj keď bolesť a smútok bude nosiť celý život so sebou.

Mínusom tejto knihy bolo určite to rýchle tempo, aké príbeh nabral. Hlavné postavy sa poznali sotva dva dni a už sa im podlamovali kolená. Neskôr, keď som sa do deja začítala, tak mi to prišlo zbytočne opakujúce sa, akoby autorka nemala fantáziu písať aj o iných témach, len o tom, ako hlavní hrdinovia nevedia bez seba existovať a aké je pre nich nepredstaviteľné žiť jeden bez druhého.

No ale opis Kuby, Carmeninej rodiny s kubánsko - talianskymi koreňmi a ich tradície, tak to bolo niečo úžasné čítať. Neskutočne veľa som sa z knihy naučila a celkovo som to všetko prežívala tak, že som mala chuť tam ísť, zatancovať si s nimi a zahrať si Domino.

Knihu zaraďujem medzi priemerne. Za mňa jedno prečítanie úplne stačí.

LilluLong
13.06.2022 4 z 5

Séria ktorú som od autorky citala som opakovane prečítala, velmi sa mi páčil príbeh aj štýl písania, tato kniha sa líši ci uz štýlom alebo príbehom, je to taká príjemná akoby dlhšia HQ, dalo sa to citat i ked som čakala od nej nieco viac , a urcite by som tuto knihu nezaradila do kategórie “ erotika” za seba davam 3,5* :)

Když spadne maska, Stín ve dveřích a další knižní novinky (19. týden)

08.05.2022

Kniha Čo k tebe cítim v seznamech

láska závislosti

Marie Force