Čeština pro všechny přehled

Čeština pro všechny https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461101/bmid_cestina-pro-vsechny-HMa-461101.jpg 5 9 9

Kniha je určena všem, kteří používají češtinu ve svém soukromém i pracovním životě, tedy žákům, studentům i dospělým různého věku a rozmanitých profesí. Autorka vysvětluje odlehčeně a jednoduše ty pravopisné jevy, ve kterých se často chybuje. Objasňuje například obávané psaní i/y, psaní velkých písmen, psané mě/mně, s/z, interpunkci (psaní čárek) a podobně. S pomocí knihy se čtenáři naučí psát správně, aby už nemuseli mít obavy ze svých jazykových nedostatků. Vyzrají tak nejen na spoustu pravopisných chytáků, ale seznámí se i s významem některých problematických slov. A dost možní si pak češtinu oblíbí, či dokonce zamilují podobně jako autorka této knihy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čeština pro všechny. Přihlašte se a napište ho.

Štěpinambura
09.08.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem potřebovala, teď už můžu normálně být (vidíte, napsala jsem to správně!).

marhoul
03.03.2022 5 z 5

Knížka zvaná "miláček". Perfektní, sympatický počin pro celou rodinu. Máme i bráchu: Pravopis pro všechny, svižné, lehké, úsměvné, skvěle vymyšlené, paní autorka zasluhuje pochvalu.

ElikaBendova
15.11.2021 5 z 5

naprosto skvělá kniha, kteoru bych doporučila všem češtinářům na základní škole. Tohle nás mají učit a ne nějaké nudné větné rozbory přes celou tabuli. je to skvělá kniha pro malé i velké. Spoustu věcí jsem se i přiučila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čeština pro všechny v seznamech

čeština

2020  97%Čeština pro všechny