Cesta do země Mašukulumbů přehled

Cesta do země Mašukulumbů https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162061/bmid_cesta-do-zeme-masukulumbu-yHh-162061.PNG 5 15 15

Bohatě ilustrované vydání cestopisu slavného českého cestovatele představuje podstatný výběr uspořádaný Jiřím Navrátilem z původního Holubova textu vydaného v roce 1890 s respektováním autorova stylu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta do země Mašukulumbů. Přihlašte se a napište ho.

jfialova
29.06.2020 4 z 5

Kniha mi tak nějak "zbyla" ve čtečce a když už nebylo po čem sáhnout, došlo i na ni. Nelituji. Ačkoli nejsem čtenář cestopisů a toto je navíc už dost velké retro, o to víc mě to pohltilo. Prožívala jsem s výpravou každý krok a opravdu klobouk dolů, protože co museli ti lidé vydržet a zvládnout, je neuvěřitelné. Informace nulové, vybavení z našeho pohledu primitivní, rizika obrovská. Ráda si přečtu i něco dalšího.

Uroborus
17.03.2018 5 z 5

Ako chlapec som cestoval spolu s Holubom, prežíval som to a bol som Afrikou uchvátený,...

WeeWar
29.09.2016 5 z 5

Objevné čtení o tom, jak drsné a náročné (finančně, materiálně, organizačně, fyzicky i psychicky) byly výpravy tam, kam se i dnes vypravit na vlastní pěst považuje za téměř šokující, bláznivé, či přinejmenším nezodpovědné dobrodružství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cesta do země Mašukulumbů v seznamech