České pohádky přehled

České pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237824/bmid_ceske-pohadky-237824.JPG 5 228 228

Jan Drda: České pohádky. Ilustroval Josef Lada. Vydalo nakladatelství Československý spisovatel v Praze roku 1977, edice Zlatý klíček. 7. vydání, 318 stran - 12 pohádek, ISBN: 22-119-77, náklad: 80 000 výtisků, pevná vazba, pro čtenáře od 6 let.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize České pohádky. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
16.03.2024 5 z 5

Ohodnotil a okomentoval jsem všech dvanáct pohádek obsažených v knize a nestává se často, aby všechny části knihy byly za pět hvězdiček! České pohádky jsou hvězdná sbírka!

E.l.i.a
06.01.2024 5 z 5

Pohádková klasika a ilustrace Josefa Lady to prostě nemá chybu. Navíc dobře si pamatuji, že jako dítě jsem byla fascinovaná pohádkou Jak šel Honza do Lenoráje :))

Janizoun
25.10.2023 5 z 5

Úžasné, nádherné, milé pohádky, které i dnes dokážou oslovit jak dospělé, tak malé děti. Počtení, které doplňují i krásné ilustrace od Josefa Lady, se mým dětem i mně moc líbí.
Jan Drda, byl další skvělý spisovatel co dokázal napsat knížky, které budou stále věčné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha České pohádky v seznamech

v Právě čtených2x