Černé léto přehled

Černé léto
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466972/bmid_cerne-leto-2R5-466972.png 5 746 746

Washington Poe série

Tilly a Poe jsou zpět – při policejním vyšetřování, které dostává Washingtona Poea do velkých potíží. Před šesti lety sehrál jako policejní důstojník v Cumbrii velkou roli v případě vraždy dcery slavného šéfkuchaře Jareda Keatona. Ačkoli její tělo nebylo nikdy nalezeno, Poe byl přesvědčen, že Keaton zabil svou osmnáctil...

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Vendeta

Black Summer , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černé léto. Přihlašte se a napište ho.

AndreaOn
27.05.2024 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha. Tato série se mi moc líbí. Britský humor mezi Poem a Tilly je osvěžující, a velmi mě baví. Příběh byl neotřelý a mně to až tak zdlouhavé, jak píší někteří čtenáři, nepřipadalo. Těším se na další díl.

Katte192
24.05.2024 4 z 5

Za mě horší než první díl... Nevím nějak se mi nešlo začíst a pak se to táhlo... Ale jako asi pointa dobrá jen po prvním dílu taková slabota...

alabra
24.05.2024 4 z 5

Myšlenka příběhu dobrá, to, co mi vadilo, byla neskutečně pomalá střední část příběhu, všechno omleto několikrát ze všech stran, aby se to v konci příběhu zase semlelo v urychleném módu. Líbí se mi rozhovory protagonistů, popis zajímavé krajiny i vztah hlavního hrdiny k tomuto koutu, zobrazované poměry u policie zachycují autoři různých zemí stejně, je to bída, oceňuji i hezký poslech audioknihy.

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Knižní novinky (38. týden)

13.09.2020

Dovol mi povědět ti příběh. Taky jsem cítil hněv k těm, kdo mi udělali něco špatného. Ale nenávist tě stravuje, aniž by ublížila těm, na něž je namířena. Je to jako vzít si jed a doufat, že umře tvůj nepřítel.

Kniha Černé léto v seznamech

v Právě čtených13x