Černá ovce přehled

Černá ovce https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418031/bmid_cerna-ovce-thk-418031.jpg 4 39 39

Michael Violet je zdánlivě normální sanfranciský obchodník s auty. Zdání však může klamat – ve skutečnosti to je talentovaný kapsář, který krade klíče od nejluxusnějších aut ve městě. Tenhle kriminální život však Michael tají před svým bratrem Jonem, jenž naopak zasvětil svůj život novinařině a odhalování zločinu. Když je však Jon zavražděn, pokusí se Michael, poháněný pocitem viny a touhou po pomstě, využít svého nadání, aby vypátral bratrova vraha. Jenomže proměna zloděje v hrdinu nebude tak snadná, jak sám doufal…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Black Violet , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá ovce. Přihlašte se a napište ho.

Danago
07.09.2023 2 z 5

Průměrný , poměrně neoriginální příběh. Pro sváteční čtenáře, je ti kniha s větším písmem a menším počtem stran.
Tento styl není úplně pro mě.

drakamena
15.07.2023 3 z 5

Popravdě nenadchlo ani neurazilo. Michael Violet byl ale celkem fajn hrdina, takže se asi porozhlédnu po dalších dílech. Závěr ve mně vzbudil zvědavost a vyvolal otázky, kam se Michael posune dál. Mohlo by to být zajímavé.

Káťa484
26.02.2023 4 z 5

Když se Jon dozví jaký život vede jeho bratr Michael, má mu to za zlé. Sám, byť žije spořádaně, má jedno velké tajemství. Zjistí Michael po Jonově smrti o co jde?

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Černá ovce v seznamech