Čas písku přehled

Čas písku https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515803/bmid_cas-pisku-Hgy-515803.jpg 4 15 15

Když se čtyřiatřicetiletá Kanaďanka Edith vydává do Afriky, aby se blíže seznámila s tamější kulturou a krajinou, netuší, že běžná poznávací cesta se promění v patnáctiměsíční martyrium. Při přejezdu z Burkina-Faso do Beninu na hranici Sahelu a jižní Sahary ji i s jejím italským přítelem unese skupina ozbrojenců. Odvezou je daleko od civilizace do nekonečné pouště, kde si Edith sáhne až na samé dno.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (ČR)

Le sablier , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas písku. Přihlašte se a napište ho.

KnihomolkaEva
16.03.2024 3 z 5

Příběh to byl zajímavý a dobře napsaný, ale básně mě moc nezaujaly, i když to může být i překladem.

HH77
22.02.2024 5 z 5

Velmi zajímavá kniha na základě skutečných událostí. Únosy v Africe jsou vždy silné téma a ne vždy se rukojmí navrátí. Tento příběh naštěstí dopadl dobře. Avšak vůbec by k němu nemuselo dojít, kdyby se hlavní hrdinové drželi původního plánu a nesjeli z plánovane cesty. Knihu tak jako čtivou hodnotím pěti hvězdičkami, ale ta hloupost hlavních hrdinů nechť je varováním pro ostatní dobrodruhy.

LenkaKa
29.01.2024 4 z 5

Moc hezky napsaná kniha. Vůbec si neumím představit, že bych se do takové situace dostala. Zajímavé téma.

Brána pekel, Nelítostný princ a další knižní novinky (37. týden)

10.09.2023

Kniha Čas písku v seznamech