Dievča, ktoré oboplávalo Čarokraj v lodi vlastnej výroby přehled

Dievča, ktoré oboplávalo Čarokraj v lodi vlastnej výroby
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192114/dievca-ktore-oboplavalo-carokraj-v--192114.jpg 4 73 73

Čarozem série

Bystré dievčatko September vôbec netuší, že len o malú chvíľu pristane pri jej okne Zelený Vietor, aby ju na chrbte Leopardice odniesol do rozprávkového Čarokraja. Vydávajú sa spolu na dobrodružnú cestu plnú podivností aj radostí. Pridajte sa k nim!

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR) , Albatros (ČR)

The Girl Who Circumnavigated Fairyland in a Ship of Her Own Making , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dievča, ktoré oboplávalo Čarokraj v lodi vlastnej výroby. Přihlašte se a napište ho.

annes
23.09.2019 4 z 5

Na začátku to pro mě byl trochu chaos, ale nakonec se mi v Čarozemi líbilo a September pro mě byla velmi sympatická mladá dáma ;-) A jo chtěla bych mít za kámošku levhartici ;-)

haaabi
14.09.2019 5 z 5

Já tu ženu miluju! Má tak neuvěřitelnou fantazii! Kdo jiný by zkřížil draka s knihovnou? Ona je pro mě novodobý Carrol (Alenka) a Baum (Čaroděj že země Oz).
"Ani bych o tom neuvažoval být tebou. Ale zase kdybych byl tebou, nebyl bych mnou, a kdybych nebyl mnou, nemohl bych ti tu teď radit, a pokud bych ti nemohl radit, dělala by sis stejně co bys chtěla, takže klidně můžeš udělat co chceš a aspoň už to budeme mít odbyté. "

KristinTj
20.07.2019 5 z 5

Magický realismus pro děti. Božské čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2012 - Locus Awards (Best Young Adult Book)

Kniha Dievča, ktoré oboplávalo Čarokraj v lodi vlastnej výroby v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x