Čaroděj ze země Oz (komiks) přehled

Čaroděj ze země Oz (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54733/carodej-ze-zeme-oz-54733.jpg 4 24 24

Mohutné tornádo se prožene kansaskou prérií, uchvátí stavení i s Dorotkou a unáší je po několik hodin. Když dům konečně znovu přistane, zabije Zlou čarodějnici z Východu. Dorotka se ocitne v neznámé zemi, kde ji přivítají místní obyvatelé, Mlaskalové. Ti jí řeknou, že je v zemi Oz, obklopené obrovskou pouští, přes kterou se nedá dostat. Dorotčinou jedinou nadějí na návrat domů je návštěva u mocného čaroděje. Cestou za ním se seznámí s neobyčejnými přáteli, z nichž každý chce čaroděje také o něco požádat. Ten jim však jejich přání nechce splnit, dokud neudělají oni něco pro něj: musí zabít Zlou čarodějnici ze Západu. Začtěte se do komiksového vydání nádherného příběhu o čaroději ze země Oz a prožívejte spolu s Dorotkou všechna napínavá dobrodružství.... celý text

Komiksy Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Grada

The Wonderful Wizard of Oz , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čaroděj ze země Oz (komiks). Přihlašte se a napište ho.

Booky84
23.04.2023 5 z 5

Krásné dobrodružné a pohádkové vyprávění o cestování a síle přátelství. Velmi povedené komiksové zpracování, moc se mi líbil Hastroš a psík Toto.

Antibabiš
02.07.2021 5 z 5

moc hezké líbí se mi tato knížka moc.

1v8na
11.05.2021 5 z 5

Jde o výborný příběh, který má i poučné části. Ilustrace jsou výborné a parádně vykreslené. Čarodějnice ze Západu a ze Severu a Jihu se mi velmi líbily. Také se mi líbily i Plecháč a Hastroš.
Kniha poukazuje i na to, jak by mělo fungovat přátelství, také ukazuje, jak dotyční vnímají to, po čem touží, ale ani neví, že to opravdu vlastní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čaroděj ze země Oz (komiks) v seznamech

v dalších seznamech2x

2010  83%Dobrodružství Huckleberryho Finna (komiks)
2010  86%Čaroděj ze země Oz (komiks)