Camilla - milenka prince Charlese přehled

Camilla - milenka prince Charlese https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122785/bmid_camilla-milenka-prince-charlese-YwA-122785.jpg 4 7 7

Nejúplnější vylíčení jednoho z nejneobyčejnějších milostných příběhů naší doby. Uznávaný životopisec královny Alžběty a prince Philipa podává jedinečný portrét jejich syna prince Charlese a jeho životní lásky Camilly Shandové. Charles je dědicem trůnu, Camilla pravnučkou královské milenky. Zná je celý svět, ale jací jsou doopravdy? Proč jsou takoví, jací jsou? (portrét jedné lásky)... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Mustang

Camilla - The king´s mistress a love story , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Camilla - milenka prince Charlese. Přihlašte se a napište ho.

Andráse de la
25.02.2023 5 z 5

Konečně kniha a autor, který neglorifikuje nedoknutelnou a svatou Dianu.

Sisssi
28.09.2022

Tentokrát to není pohádka o zlé Camille a hodné Dianě, ale naopak o zlé Dianě a hodné Camille. Zkrátka další neobjektivní kniha, ukázkový příklad toho, jak se nemá dělat biografie (ale stejně tak většina biografií vypadá :-)). Je zajímavé porovnávat různé verze stejných událostí v jednotlivých knihách, ale nějakého objektivního pohledu se v dohledné době asi nedočkáme. Autorka mě pobavila hned v úvodu, když několikrát zmínila pravdivost předkládaného příběhu. Věřit jedné straně je vždy ošidné.

4444913
15.05.2019 5 z 5

Stejně jako přepracované a doplněné vydání z roku 2005 pečlivě a poctivě napsaná knížka věrně se držící faktů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Camilla - milenka prince Charlese v seznamech