Brevíř úspěšného lékaře přehled

Brevíř úspěšného lékaře https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141936/brevir-uspesneho-lekare-141936.JPG 4 19 19

Humoristická prvotina mladého lékaře vypráví rozmarně o studiu medicíny, o počátcích lékařské praxe v nemocnici a o práci obvodního lékaře.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Brevíř úspěšného lékaře. Přihlašte se a napište ho.

Lka
02.07.2023 4 z 5

Pěkná kniha, u které jsem se občas nasmála. Nejvíc mě bavilo vyprávění ze studentských let.

Lessana
24.08.2020 3 z 5

Úsmevné (pozor, nie vtipné - čo ma dosť sklamalo) rozprávanie lekára, ktorý spomína na rozhodnutie zasvätiť tejto bohumilej činnosti svoj život, na prijímacie pohovory na Karlovej univerzite, na život na internáte, kolegov a vyučujúcich na fakulte, stáže a napokon prax so všetkými jej výhodami i nevýhodami. Popretkávané dejom doma, v (nie celkom šťastnej a spokojnej) domácnosti so ženou a dcérou + s radami svokrovcov. Štýl zaujme, zážitky tiež (mňa najmä tie porovnávacie s Dr. Balejom), no v konečnom dôsledku má človek pocit, že medicína - nikdy! :)

Gejitka
19.08.2018 3 z 5

Kniha ve stylu "Básníků" od Ladislava Pecháčka, jen trošku slabší odvar, ale dalo se to číst. Trochu jsem si vzpomněla na studentská léta strávená na vysoké škole.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Brevíř úspěšného lékaře v seznamech

v Právě čtených1x

Miloslav Urban