Breviář pozitivní anarchie přehled

Breviář pozitivní anarchie
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342376/mid_breviar-pozitivni-anarchie-Ld7-342376.png 4 194 194

I když by asi přesnější název pro tuto knihu byl Ideologie v době uprchlické krize, nechce se autor podbízet bulvárně laděným titulem. Vynikající český spisovatel a historik se ve své nové knize snaží především o objektivitu. Na základě faktů přesvědčivě dokazuje, že se na cestě, kterou v posledním desetiletí kráčí evropská společnost, opakují fatální chyby našich předků. Mnohé z toho se nám samozřejmě líbit nemusí, ale Adam a Eva byli kdysi vyhnáni z ráje a od té doby se nikomu nepodařilo se tam vrátit. A rozhodně se to nemůže povést současným vládcům, kteří mnohdy činí nesmyslné kroky. Naše momentální směřování dle autora do ráje rozhodně nevede, přesto tato kniha nešíří poplašné zprávy, ale je „pouze“ vynikající historickou analýzou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Breviář pozitivní anarchie. Přihlašte se a napište ho.

grizlinka
22.05.2023 3 z 5

První dvě třetiny mě bavily hodně, pak se psaní odklonilo od historie a spíše autor prosazoval svoje názory, a to poněkud svérázným způsobem-a to s většinou souhlasím, ale takhle až extrémně je vyjadřovat?? Nemyslím si, že pokud jsem mladý člověk, přistěhovalec nebo politik (a ač nejsem ani jedno) tak si zasloužím takové nálepky a bezdůvodnou aroganci. A u starých lidí mě to pozvedlo až až. Stáří i moudrost uznávám, ale jen proto, že člověk zestárne ho nebudu uctívat i když se choval celý život jako zmetek. Asi se raději dál budu řídit svým odhadem na lidi a neodsuzovat jen, co mi řekne odkud pochází nebo čím se živí.

Hobo
21.08.2022 5 z 5

Proč je tolik čtenářů, kteří ty problémy nevidí?

Bakana
09.07.2022 5 z 5

Vondrušku mám ráda i jako autora historických románů.
A ani tentokrát mě nezklamal. Podepisuji se pod každé slovo, které píše.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Breviář pozitivní anarchie v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech2x