Žhavé líbánky přehled

Žhavé líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57140/bmid_zhave-libanky-3p7-57140.jpg 4 144 144

Birmingham série

Jižní Karolína, 1808. Raelynn doufá, že po boku rejdařského magnáta Jeffa Birminghama zapomene na bolest ze ztráty rodičů a příkoří, které ji vyhnaly z Anglie do Jižní Krolíny. Její naděje však dostává trhliny. Ať se Raelynn sebevíc snaží zacpávat uši, pomluvy na ni dorážejí jako vosy. Nemůže popřít výjev, kterého byla sama svědkem, přestože ocejchuje milovaného Jeffa na zločince nejhoršího řádu a nutí ji uprchnout před jeho touhou a láskou. Jeff má ale čisté svědomí, a proto je odhodlaný své ohrožené štěstí bránit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

A Season Beyond a Kiss , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žhavé líbánky. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
05.01.2022 3 z 5

V porovnání s prvním dílem to Bolo hodně slabé. Začátkem jsem se musela prokousat, doslova jsem se nutila číst. Hlavní hrdinové, on - dokonalý a ona - působila ne moc chytře. Zápletka to oživila a závěr se mi líbil. Radim knihu k slabším.

MAU256
24.07.2021 5 z 5

Hezky psaná romantická knížka. Pro letní večery mohu jen doporučit.

moudivlacek
27.04.2021 4 z 5

Na Jeffa a jeho příběh jsem se moc těšila. Trošku mě zklamalo, že Jeff si projde hodně podobným jako jeho bratr Brandon. Každopádně na odreagování a vtipné scénky a tvrdohlavost Birminghamů to napravili. Raellyn jsem měla méně raději jak Heather, tu jsem si oblíbila hned. Raellyn si mě musela získat, časem se jí to povedlo.
Každopádně je to romantika na odreagování a ujištění, že ještě někde láska určitě ji - i kdyby jen v románech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žhavé líbánky v seznamech

v dalších seznamech3x