Bezceler - život bez zeleniny přehled

Bezceler - život bez zeleniny https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254878/bmid_bezceler-zivot-bez-zeleniny-rUW-254878.jpg 3 37 37

Fagi je třináctiletá dospělá holka. Má kamaráda Patrika. Patrik miluje Fagi, Fagi Patrika ne. Možná je znáte z facebooku. Pokud je neznáte, máte se na co těšit. Přinášíme vám nové stripy a slovní hříčky, u kterých se pobavíte vy a pobaví se i vaše děti, pokud jim představíte svět podle Fagi. Můžete se těšit na vtipy o lásce, celebritách, zvířatech i víře. Jisté je jen jedno - Fagi vás okouzlí i rozesměje, i když je černobílá a placatá.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bezceler - život bez zeleniny. Přihlašte se a napište ho.

valda
26.05.2023 3 z 5

Komiksové stripy s třináctiletou holkou Fagi, která prožívá různé vtipné situace. Vycházelo to kdysi na Facebooku. Většinou jsou situace celkem originální a někdy i docela vtipné. Nečekejte nic převratného, ale na krátké odreagování je to fajn.

Štěpinambura
23.10.2022 5 z 5

Dlouho jsem se takhle nezasmála. Některé věci se mi líbili víc některé měně, ale i tak je to hodně vydařené dílo.

FirstDaw8ID
19.03.2022 5 z 5

Těch 80 stránek je opravdu minimální výsek ze všech publikovaných stripů. Komiksy jsou tematicky roztříděné a knížka potěší každého, kdo si libuje ve slovních hříčkách. Některé z nich jsou i částečně vizuální. Některé vtípky jsou "hezky debilní", ale to je pro mě půvab Fagi, někomu to sedne, někomu vůbec. Za mě originální počin.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bezceler - život bez zeleniny v seznamech

komiksy stripy české komiksy