Bezceler - život bez zeleniny

Bezceler - život bez zeleniny https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254878/bmid_bezceler-zivot-bez-zeleniny-rUW-254878.jpg 3 37 8

Fagi je třináctiletá dospělá holka. Má kamaráda Patrika. Patrik miluje Fagi, Fagi Patrika ne. Možná je znáte z facebooku. Pokud je neznáte, máte se na co těšit. Přinášíme vám nové stripy a slovní hříčky, u kterých se pobavíte vy a pobaví se i vaše děti, pokud jim představíte svět podle Fagi. Můžete se těšit na vtipy o lásce, celebritách, zvířatech i víře. Jisté je jen jedno - Fagi vás okouzlí i rozesměje, i když je černobílá a placatá.... celý text

valda
26.05.2023 3 z 5

Komiksové stripy s třináctiletou holkou Fagi, která prožívá různé vtipné situace. Vycházelo to kdysi na Facebooku. Většinou jsou situace celkem originální a někdy i docela vtipné. Nečekejte nic převratného, ale na krátké odreagování je to fajn.

Štěpinambura
23.10.2022 5 z 5

Dlouho jsem se takhle nezasmála. Některé věci se mi líbili víc některé měně, ale i tak je to hodně vydařené dílo.

FirstDaw8ID
19.03.2022 5 z 5

Těch 80 stránek je opravdu minimální výsek ze všech publikovaných stripů. Komiksy jsou tematicky roztříděné a knížka potěší každého, kdo si libuje ve slovních hříčkách. Některé z nich jsou i částečně vizuální. Některé vtípky jsou "hezky debilní", ale to je pro mě půvab Fagi, někomu to sedne, někomu vůbec. Za mě originální počin.

Boboking
26.07.2021 3 z 5

Vtipné hříčky se slovy...

blackoutzuzi
14.05.2020 3 z 5

Útlá knížečka s celkem vtipnými a trefnými hláškami. Podle mě je to však spíše vhodné pro starší jedince. Ideální na oddech, ovšem nic závratného. Prostě FAGI.

Covenant
24.04.2018 2 z 5

Čekal jsem bohužel, že mě to pobaví. Slovní hříčky byly k uzoufání kostrbaté a většinou o NIETZSCHEm.

evickakyticka
21.08.2017 3 z 5

Na tento komiks jsem narazila náhodou a jsem docela spokojená. Některé slovní hříčky a spojení se mi líbily. Ale že bych z toho padla na zadek....

Bomartina
18.06.2017 3 z 5

Pro děti to až tak není, myslím, že ty slovní hříčky pochopí až bystřejší náctiletí a dospělí. Pro pobavení třeba v čekárně u zubaře dobrý :-D

komiksy stripy české komiksy

2010  80%Jsem Fagi