Bábovky (filmové vydání) přehled

Bábovky (filmové vydání) https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447734/bmid_babovky-filmove-vydani-yO8-447734.jpg 4 5709 5709

Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu. Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má její sestra tak špatný vztah se svou dcerou? Jak se cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Kdo je vzal, kdo je ztratil a kdo je bude muset nakonec vrátit? Nová kniha Radky Třeštíkové čtenářky překvapí upřímnou zpovědí žen, v jejichž vzájemně propletených příbězích nechybí ironie, humor, bolest, nenávist ani láska. Česká premiéra filmu Bábovky dne 24.9.2020.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bábovky (filmové vydání). Přihlašte se a napište ho.

Věra91
12.05.2024 3 z 5

Zatím za mě její nejlepší kniha co jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

DK197
10.04.2024 4 z 5

AUDIOKNIHA: Aby mi propojení příběhů přišlo reálné, musela jsem si to představovat celé se odehrávající v nějakém menším městečku, nebo vesnici. Protože někdy je to opravdu na hraně uvěřitelnosti. Navíc některé příběhy byly uzavřené lépe než jiné a ty méně zdařilé by si zasloužily možná pár stránek navíc. Toť důvody, proč nedávám plný počet. Ale jinak se to četlo moc pěkně a i dějově to bylo zajímavé. Audioverze je navíc velice zdařile vytvořená. Takže tahle kniha jako první volba od paní Třeštíkové mě opravdu potěšila.

p.pavlina
09.04.2024 2 z 5

Tato kniha mě zatím od autorky bavila nejméně a musím říct, že filmy byl mnohem zajímavější než kniha.

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

Ptejte se autorky bestselleru Bábovky

31.07.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Bábovky (filmové vydání) v seznamech

v Právě čtených76x