Asterix legionářem přehled

Asterix legionářem https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65204/asterix-legionarem-65204.jpg 5 144 144

Asterixova dobrodružství série

Do galské vesničky se ze studií v Condatu vrátí krásná Halabala. Její snoubenec Tragikomix je násilím odveden do římských legií. A tak Asterix a Obelix Halabale nabídnou, že se nechají také naverbovat do legií a odvelet do Afriky, aby Tragikomixe našli.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Asterix et la rentrée gauloise , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Asterix legionářem. Přihlašte se a napište ho.

YildizKorelidis
05.11.2023 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů :D

Frizer
18.12.2022 5 z 5

Za mě nejsilnější a nejskvělejší Asterixův příběh. Sebranka tvořená Egypťanem, Gótem, Britem a dalšími je neuvěřitelná. Každý jednotlivý panel je úžasný a i po několikerém přečtení člověk najde něco nového. "Ruce jako lopaty"

FirstDaw8ID
18.11.2022 5 z 5

Parádní díl s nešťastně zamilovaným Obelixem, žárlivým Idefixem a římským vedením, které si s Galy neví rady, zvlášť když se ženou vpřed za svým cílem a z rozkazů si nic nedělají. Také se v tomhle díle dozvíte, jak na první pohled poznat nešťastně zamilované člověka, jak vypadá skutečný překladatelský oříšek nebo souboj římské legie proti jiné římské legii. Po prvním přečtení si mohu tento díl zařadit s čistým svědomím do oblíbených, protože má tu správnou esenci Asterixových dobrodružství, člověk se v něm na těch pár chvil příjemně ztratí, příběh nemá hluchá místa, humor je tu přesně takový, jaký očekávám a takzvané "running jokes" jsou tu příjemným zpestřením a vlastně tradicí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Asterix legionářem v seznamech

v dalších seznamech1x