Anička a flétnička přehled

Anička a flétnička https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91393/anicka-a-fletnicka-91393.jpg 4 54 54

Anička a nedělní kočka série

< 3. díl

Ve veselé knížce se děti opět setkají s Aničkou a hlavně s kouzelnou nedělní kočkou Zlatuškou. Aničce radí jak zahrát kouzelnou písničku na flétnu a potěšit dědečka, který má narozeniny. Veselé vyprávění s půvabnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové je určeno k předčítání i k nácviku prvního samostatného čtení.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anička a flétnička. Přihlašte se a napište ho.

Janizoun
01.08.2023 5 z 5

Anička a flétnička nezklamala ani do třetice všeho dobrého či zlého :-) Dětem i mně se poslední třetí vyprávění o Aničce moc líbilo. Je to krásné čtení nejen třeba na dobrou noc, ale tato série o Aničce je i dobrou volbou pro malé začínající čtenáře. Knížky mají větší písmena, jednoduchý děj, tak se dětem dobře čtou a snadno pochopí o čem čtou. Vyzkoušeno u mé malé začínající čtenářky :-)

simca9342
21.06.2023 5 z 5

Hodnocení série čtené " v pravěku"

Anička je malá holka s blonďatým mikádem zkoumající svět kolem sebe. Malým čtenářům ho pomáhají představit i její kamarádi ze všech dílů Mikša, Vašík, ale nejvíce se mohou děti těšit na kočku v barvě slunce Zlatušku.
Veselé, krátké povídání je doplněno ilustracemi slavné ilustrátorky Heleny Zmatlíkové.

huhuhu
23.12.2021 4 z 5

Ráda na svých dětech testuji knížky, které znám z vlastního dětství. Knihy o Aničce od E. Petišky se mi v dětství celkem líbily, ale mezi to nejlepší, co jsem četla, nepatřily. Myslím, že moje 9letá dcera to vnímá podobně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anička a flétnička v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x