Citlivé místo přehled

Citlivé místo https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362205/bmid_citlive-misto-cN6-362205.jpg 4 79 79

Alex Cross série

Alex Cross tentokrát čelí problému, s jakým se v životě nesetkal: je na smrt vyděšený, zoufalý a poprvé zažívá bezmoc. Celou jeho rodinu drží jako rukojmí geniální psychopat. Alex musí přistoupit na všechno, co zločinec požaduje. Ale podle jakých pravidel se bude odvíjet smrtonosná hra o to, co je Alexovi nejdražší?

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Hope to Die , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Citlivé místo. Přihlašte se a napište ho.

WaN635
19.11.2023 5 z 5

Tento i díl předchozí přečteny ihned za sebou, neboť oba díly byly neskutečně napínavé. Alex si prožil svoje (a to jsem si myslela, že největší chudáci jsou děti od Lottie Parker :) ) a tyto dvě knihy byly napsány ve strhujícím tempu. Pachatel byl opravdu zvrácený a chorý na mysli. Tolik zbytečných mrtvých lidí .....
Potěšila Ava a její proměna (poněkud rychlá odvykačka :) ).
Teď si dám krátkou pauzu od ,, dokonalých,, Crossů a brzy se k nim zase vrátím.

Stanas513
11.05.2022 5 z 5

Zajímavá zápletka, od začátku sice nevím, proč se to tak děje :-), ale určitě se mi to četlo dobře. Má to spád, žádné dlouhé úvahy.

Ava365
01.09.2020 2 z 5

Tak co k tomu napsat?Celý příběh hodně za hranou uvěřitelnosti. Nelogické vyšetřování. Některé postavy naprosto zbytečné, ani člověk nechápe, kde se tam najednou vzaly. Postava Alexe Crosse i s celou rodinou v této knize neskutečně nesympatická včetně neustále zdůrazňovaných čichových vzpomínek. Působí to až odpudivě. Tohle se J. Pattersonovi moc nepovedlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Citlivé místo v seznamech

v dalších seznamech1x