Hodina pravdy

Hodina pravdy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390866/bmid_hodina-pravdy-Riy-390866.jpg 4 58 58

Alex Cross série

Od poslední Alexovy návštěvy rodného města se hodně změnilo. Vražedné pohledy sousedů, házení klacků pod nohy… obyvatelé jsou přesvědčeni, že Alexův bratranec zavraždil svého žáka, a dávají to celé rodině patřičně najevo. Alex shání důkazy, aby očistil nevinného, ale sám se dostává na tenký led.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Cross Justice , 2015

WaN635
15.12.2023 5 z 5

Musím jít proti proudu, mně se tento díl líbil moc. Ano bylo to přehnané, ano skončilo to pohádkou, ano Alexova rodina je dokonalá, ano bylo to předvídatelné, ALE já je mám prostě ráda.

Darja.8
01.08.2022 5 z 5

Taková slabší detektivka. Ale dobře se četla.

Stanas513
23.05.2022 4 z 5

Souhlasím s komentářem @Kerberos, dočetla jsem večer před spaním a fakt jsem si říkala, že to byla pohádka na dobrou noc :-)

Kerberos
25.09.2021 3 z 5

Příběhy Alexe Crosse čtu ze setrvačnosti,ale jsou čím dál slabší.Teď jsme se dozvěděli něco o jeho rodičích,ale ten konec už byla pohádka.

kolacky
14.06.2020 4 z 5

Hm... Taková Crossovská pohádka...

Nikilakula
05.04.2020 odpad!

Tak tohle čtení hodně bolelo:( Nezajímavý a absolutně nelogický, nepravděpodobný děj, za mě to nemělo hlavu ani patu

DominaCZ
16.03.2020 odpad!

Čtu to teď kvůli koroně že je zavřeno a je to to jediný, co mi zbylo.

Je to ale tak sluníčkovský a apelativně protirasový, že je to až hnus.
Nejde tam ani tak o příběh sám, jako o vzkazy a podprahový výkřiky ŽIJTE V LÁSCE A MÍRU !

(edit: vážně tam může mladší polda říkat nadřízenýmu HEJ SERŽO , přičemž ani neví, že v databázi má kliknout na jméno hledanýho, aby mu najely jeho data ??? To je zas co za demenci???)

martin3554
04.11.2019 3 z 5

Tenhle Cross my přišel jeden z nejslabších. Spíše než detektivka soudní řízení.

konicekbily
12.07.2019 3 z 5

Autor si asi dal za cíl, že poodhalí závoj nad minulostí hlavního hrdiny a ozřejmí i jemu, jak to bylo s jeho rodiči. K tomu zneužil dva souběžně prověřované a vyšetřované případy - ve dvou různých státech Unie - aby na závěr přichystal veliké překvapení! Více nás seznámil s problematikou své rodiny než s vyšetřovanými případy - a to od detektivky neočekávám. Průměr!

putpuda
02.06.2019 5 z 5

Za mě tedy opět super, jako celá série. Jen to bylo méně akční a více emocí :)
No doufám,že to nebyl poslední díl....určitě ne! ;)

veveronka
04.05.2019 4 z 5

Nebylo to spatne,jen mam radeji kdyz je Alex se svym partakem

pepa4081
10.04.2019 1 z 5

Vážím si pana Pattersona za to, že propaguje čtení.
Jeho knihy mi bohužel delší dobu přijdou jako psané nějakým automatem na chrlení slovní vaty. I zde je jediná zajímavá linka (ta s Coco) naprosto nevyužitá a odbytá. Zato se opět dozvíme spoustu nudných faktů ze života Alexovi rodiny. Opravdu mne nezajímá, kdy jeho dcera vyhraje olympiádu, a co prožila zamlada jeho pomalu stoletá babička. Alex Cross je opět za supermana, který přežije každý útok a vzápětí skáče po jedoucím vlaku jako opičák. Konec knihy, který má být zřejmě dojemný, mne spíš rozesmál (mám rád Cimrmanovský humor typu: já nejsem tvůj strýc, jsem tvoje sestra…). Korunu téhle slátanině nasadil autor závěrečným zvoláním: „bůh žehnej Crossovým“. Ámen…
Doufám, že se takhle nezvrhne zatím velmi dobrá série Ženský vyšetřovací klub.

Hella
08.04.2019 2 z 5

Jak zbožňuju v podstatě všechny předchozí příběhy o Alexu Crossovi, tak tento poslední mě naopak vyvedl z míry tím, jak strašně mě nebavil. Takže v třetině knihy nespokojeně odkládám a i když jsem se následně podívala na konec a uznávám, že ten tedy překvapivý byl, tak ani tenhle fakt mě nedonutí prokousat se kvůli tomu celou knihou.

KaiShun
22.03.2019 5 z 5

Jednoznačně jedna z nejlepších ze série, Drummond prostě překvapení na závěr.

nai.ivka
17.03.2019 4 z 5

Kniha má takový závěr, že bych se nedivila, kdyby to byl i konec série o Alexovi.

Knižní střípky
03.02.2019 5 z 5

22.díl ze série o Alexu Crossovi. Tato série je pro mě opravdovou srdeční záležitostí, bodejť by nebyla, vždyť mi dělá společnost již přes dvacet let a z pohledu čtenáře thrillerů je to společnost více než kvalitní. Pan Patterson umí napsat skvělý thriller i bez zbytečných brutalit, krev nemusí kapat z každé stránky, i přesto je čtenář přikován ke knize a čte a čte a čte... Tento díl se hodně týkal Alexovy rodiny, jeho bolestného dětství. Alexův návrat do jeho rodného města změní jeho život navždy. A já jsem šťastná, že se to stalo. Všimla jsem si, že je tomuto dílu tak trochu vytýkán happyend, ale já jsem za něj moc ráda, protože Alexova rodina se za za ta léta stala i mou rodinou. A po předešlých dvou dílech si takový konec Alexovi blízcí opravdu zasloužili.

JustWomen
01.02.2019 4 z 5

Tak málo komentářů, žádná recenze, proč tuto knihu čte tak málo lidí? Bylo to dost dobré, Alex Cross sympaťák a líbil se mi i ten happyend, myslím, že málokterý autor má tu odvahu ...

mirunda
29.12.2018 5 z 5

To byla jízda, přečtená za dva dny. Patterson opět nezklamal, byť ten konec mi přišel lehce přitažený za vlasy a v podstatě moc velký happyend, ale nevadí, nechám to na pěti *, protože věřím, že mě kniha zase vrátila do čtecího režimu po dlouhé čtecí krizi.