Kdekoliv přehled

Kdekoliv https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516960/bmid_kdekoliv-n0J-516960.jpeg 4 175 175

Akademie Dunbridge série

Emma se vydává na roční výměnný pobyt do Skotska s jediným cílem: najít svého tátu, který před lety odešel od rodiny. Doufá, že jí v hledání pomůže právě nová internátní škola, Akademie Dunbridge, kde se její rodiče seznámili. Už cestou do Edinburghu ale potkává Henryho, který není jen mluvčí školy, ale taky neskutečně okouzlující kluk. Sice už je zadaný, ale to Emmě vlastně přijde vhod, protože se přece nepřijela do Skotska zamilovat. Jenže na něj naráží všude – v hodinách, při ranním běhu, na půlnočních párty. A když se pak Henry ještě nabídne, že jí pomůže tátu najít, musí si Emma přiznat, že je na nejlepší cestě se do něj zamilovat. Ani on nedokáže ignorovat, jak moc ho tato německá studentka přitahuje. Brzy jsou oba vydáni napospas citům, které každým dnem sílí a sílí. Jenže ve chvíli, kdy už se schyluje ke šťastnému konci, do jejich životů nemilosrdně zasáhne smrt…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Anywhere

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdekoliv. Přihlašte se a napište ho.

Tess_BooksNerd
předevčírem 5 z 5

Akademie Dunbridge je skvělou oddechovou četbou, ideální na večer. Pro mě příjemné srdcervoucí čtení. Není to Bůh ví jak nabité akcí, rozhodně ale nechybí super zápletka, dostatečné množství erotiky a samozřejmě napětí, které čtenáře nutí číst dál a dál. Celkově mi kniha zabrala pár hodin. Nedokázala jsem odtrhnout oči, dokud jsem nezjistila, jak to dopadne mezi Emmou a Henrym. Hlavní postavy mi přirostly k srdci. Nechybí ani humor či občasné super hlášky, které mě nutily kroutit hlavou. Ke konci jsem téměř slzu ukápla.

Emma žije ve Frankfurtu pouze se svou matkou. Otec ji opustil, když byla ještě menší. Slíbil, ze ji vezme na své turné, ale už se neozval. A právě to je přesně ten impulz, který potřebuje. Aby našla svého otce, vydává se Emma na roční výměnný pobyt do Skotska na Akademii Dunbrridge. Problémy se dostaví v den, kdy téměř zmešká letadlo. V té samé chvíli probíhá letištěm také Henry, který se snaží chytit ten stejný odlet. Můžeme si říkat, že to byla jen shoda náhod, či snad osud. Emma a Henry se srazí a tím se také seznámí. Od prvního okamžiku je mezi nimi jasně hmatatelná chemie. Ve skotsku se seznamuje s jeho přítelkyní Grace. Po příjezdu se ji ujme Tori, která je její sousedka. Hned se z nich stávají skvělé kamarádky. Jenže Emma nechce nic jiného, jen najít svého otce, aby se ho mohla zeptat, proč ji opustil a už nikdy se jí neozval. Ale čím déle je na Dunbridge, tím víc se prohlubují city mezi ní a Henrym. Žádné štěstí ale nemůže trvat navždy. Bude její otec takový, jak si ho pamatovala? Dokáží s Henrym překlenout propast, která se mezi nimi prohlubuje? A proč si na ni sakra ten šílený učitel Ward zasedl od prvního okamžiku, kdy poznal, čí dcera to je?

Ála1968
08.05.2024 5 z 5

Krásný romantický příběh, který není jen klasická romance,ale hlavně příběh se spoustou bolestných témat.Dlouho jsem nečetla tak skvělý příběh o mladých lidech, můžu jen říct- nádhera.Snad další díly budou v podobném duchu

Wewík
15.04.2024 5 z 5

Knižka se četla rychle děj hezky plynul. Krásný oddechový romantický příběh.

Pověst potížistky, Ve stínu popela a další knižní novinky (13. týden)

26.03.2023

Kniha Kdekoliv v seznamech