Plány a touhy přehled

Plány a touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64353/plany-a-touhya-64353.jpg 4 77 77

Adam Dalgliesh série

Po vydání knihy básní si chce Dalgliesh odpočinout od práce a publicity ve starém mlýně, který zdědil po své tetě. Seznamuje se tu jak se starousedlíky, tak se zaměstnanci blízké elektrárny a jejich komplikovanými vztahy. Když chladnokrevný vrah udeří přímo ve vesnici, ujímá se Dalgliesh vyšetřování. Odhaluje zvláštní souvislosti, které vyplývají na povrch až nyní, a dospívá k překvapivému zjištění.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

Devices and Desires , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plány a touhy. Přihlašte se a napište ho.

Urabu
27.05.2023 3 z 5

Taková klasická solidní detektivka. Akorát ta špionážní zápletka to dost zabila.

mataj
22.11.2022 4 z 5

I když pomalu plynoucí, vůbec ne nudná, dá se říct taková klasická detektivka. Musím ocenit postupné odkrývání životních osudů a myšlenek jednotlivých aktéru příběhu a tak, jsem si dovedla představit u každého z nich motiv k vraždě. Linku s "Hvízdalem" bych klidně vynechala, přišla mi trochu zbytečná, nicméně jistý úkol v knize splnila.

Mrňous1
17.05.2021 4 z 5

Při čtení této knihy jsem uvědomila, jak se vše zrychluje a zkracuje a jak je to na škodu. Knihy P.D.Jameové jsou pro dnešního čtenáře asi trošku pomalé a rozvleklé, ale je to přesně ta kvalitní četba, kdy si sednete v klidu pod lampu do křesla, dáte si kávu nebo čaj či vínko a začtete se do kvalitního románu. Výborně popsány povahy hlavních hrdinů, opravdový život, nic není černobílé, vrah často není největší zločinec, napínavé bez přehnané brutality atd. atd. Prostě stará dobrá klasika.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plány a touhy v seznamech