Ukolébavka přehled

Ukolébavka https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239073/bmid_ukolebavka-239073.jpg 4 137 137

87. revír série

Mrtvola dívky na hlídání ležela roztažená na podlaze v polovině chodby, v zadní části bytu. Na vzdálenějším konci chodby, u požárních schodů, byl dětský pokoj. Na okně a na parapetu se našly stopy po použití nástrojů, ale otisky vraha jsou dobře zahlazeny...

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

Lullaby , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukolébavka. Přihlašte se a napište ho.

Disease
18.03.2024 4 z 5

87. revír, jak ho mám rád, několik dějových linii, které ho oživují.

heavy66
09.12.2023 4 z 5

87.revír řeší dva komplikované případy v mrazivém lednovém počasí. V jednom je obětí půlroční dítě, druhý je o koksu. V lednu by se hodil koks na topení, ale tenhle koks dokáže zahřát stejně dobře. A k tomu Eileen, která něco chce a něco nechce. První případ zavede detektivy až do vzdáleného Seattlu, ten druhý pojednává o různých národnostech, které spolu soutěží v obchodě s drogami. Záleží jenom na tom, kdo má starší kulturu. Mě se to líbilo!

kristijan
25.11.2023 2 z 5

Moc se mi to nelíbilo. Šedivé město, spousta násilí, mindráky hlavních i vedlejších postav, nemastný neslaný konec a detektivové Carella s Meyerem, kteří působili obyčejně a nezajímavě. Dočítal jsem hlavně ze zájmu, abych si udělal trošku představu o McBainovi. Tenhle typ detektivek ale rozhodně není nic pro mě. A zvlášť v dnešní době, kdy se násilí a šeď sype z hlavních titulků zpráv v nebývalém množství, mi to celé asi přišlo ještě hůře stravitelné, než by tomu bylo dřív.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ukolébavka v seznamech

v Právě čtených3x