77 Prager Legenden přehled

77 Prager Legenden https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288046/bmid_77-prager-legenden-J8C-288046.jpg 4 43 43

Německá varianta knihy 77 pražských legend. Das Buch 77 Prager Legenden ist für Besucher Prags bestimmt, die gerne Erzählungen über alte Häuser und ihre geheimnisvollen Winkel lauschen. Die 77 Prager Legenden werden für Sie nicht nur eine interessante Lektüre sein, sondern auch eine Inspiration zu romantischen Streifzügen nach Prager Sehenswürdigkeiten.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 77 Prager Legenden. Přihlašte se a napište ho.

witiko
13.10.2019 5 z 5

Umět vyprávět staré pověsti není jen tak. Někdo je dramatizuje, někdo modernizuje, jiný si na nich zkouší literární ambice nebo jim dává formu pohádek. Přitom jde jen o to podat příběhy tak, aby byly působivé, ale přitom jasné, stručné, lehce zapamatovatelné a znovu převypravovatelné – spojené s místy, kde si na ně snadno vzpomeneme. Právě to se autorce povedlo. Když k tomu ještě připočteme krásnou grafickou úpravu a ilustrace, je to prostě kniha jedna radost.

HCh
15.05.2017 4 z 5

Příjemné a svěží čtení. Většinu pověstí jsem zanl už od p. Cibuly, ale našlo se pár které jsem neznal.

lucmat
16.11.2016 5 z 5

Hezká kniha, zábavná, i něco o Praze jsem se dozvěděla :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 77 Prager Legenden v seznamech

v Právě čtených3x