Zzofinka Zzofinka komentáře u knih

Modrá Modrá Lucy Clarke

Líbila se mi,nenudila mě a fakt jsem byla napnutá,jak to celé dopadne.a konec mě taky potěšil,takže za mě urco pět

24.07.2021 5 z 5

Setkání v Opeře Setkání v Opeře Hana Marie Körnerová (p)

Ale jo, já mám její knížky fakt ráda :-) Ale tentokrát mě teda extrémně vytáčela hlavní hrdinka, úplně zbytečně se furt cukala a některé její motivy jsem fakt nechápala. Ale vzhledem k věku, kdy asi spousta devatenáctiletých holek neví, co se sebou, se to asi dá pochopit :-)

30.03.2021 4 z 5

Dům na druhé straně ulice Dům na druhé straně ulice Lesley Pearse

Tak s tím, že zápletka není překombinovaná, tedy moc nesouhlasím. Začátek mě moc nebavil, prostředek super, ale pak se mělo skončit. Další rozplétání osudů už mi přišlo takové nějaké vykonstruované. Navíc mi moc nesedl nepřirozený jazyk.

26.02.2021 3 z 5

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Tyjo, tak tohle bylo fakt divný. Ale nemyslím to tak, že to autorka špatně napsala, to vůbec. Ale ta hlavní hrdinka to asi neměla v hlavě úplně v pohodě, ne? Každopádně mi z toho bylo občas až nevolno. Nejhorší je, že takoví lidé asi opravdu jsou. Takže bacha na kamarádky! :-)

28.01.2021 4 z 5

Sedm dní bez Sedm dní bez Monika Peetz

Šla jsem do toho bez nějakých velkých očekávání a dostalo se mi milé oddechovky. Vlastně proč ne, za čas dám určo i třetí díl, ale teď se vrhnu zase na něco trochu záživnějšího :-)

27.12.2020 4 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Tak premyslim,jak začít...naprosty souhlas s vatter83,ten překlad je des! Takhle prece nikdo nemluvi.navic je tam spousta preklepu,vůbec nechapu,jak to v tomto stavu mohlo vyjít,jak to mohl redaktor pustit???Myslim,ze v originále je knížka urcite lepsi,i kdyz teda obcas jsem u hadek kvetla.Opravdovy spad byl pro me az na konci.

20.06.2020 2 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Vtipná knížka, ve které se matky najdou :)

26.01.2020 5 z 5