zuzelsa zuzelsa komentáře u knih

Malá princezna Malá princezna Frances Hodgson Burnett

Kouzelné.

05.03.2018 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Před nějakou dobou jsem tu psala komentář, že je to divná kniha a nedokážu ji přečíst, ale teď jsem změnila názor. Zkusila jsem ji znovu přečíst a... je to moc hezká knížka a asi si přečtu i další díly! :-D Kdybych se já dozvěděla, že jsem princezna byla bych asi ráda, ale nejhorší by byli určitě novináři.

21.02.2018 4 z 5

Lily a zářiví draci Lily a zářiví draci Holly Webb

Moc hezká knížka!! Možná i hezčí než první díl Lily. Knihu jsem měla přečtenou za tři dny. Děj jsem úplně hltala. Bylo to krásné. Nejlepší byl konec i když nebyl dokončený, protože následují ještě dva další díly. Nejlepší postava určitě Lily, i když já bych měla podobný strach jako Georgie. Henrieta mi není moc sympatická, ale je hodná. Když se tam objevila princezna Jane hltala jsem stránky ještě víc než předtím a ti draci byli super.

11.02.2018 5 z 5

Deník 1938–1945 Deník 1938–1945 Helga Hošková-Weissová

Knížky z války čtu ráda, vidím tady jak se my máme dobře. Tahle kniha byla úplně jiná něž Deník Anne Frankové. Zatím co se Anne schovávala Helga se byla nucena přesunovat z místa na místo a psala i o koncentráku. Měli to tam vážně zlé. Bylo husté jak srovnávala děti, zatímco ty české jim mávaly ty německé na ně házely kameny... Jsem ráda, že Helga přežila, teď je jí 87 let, i stejně stará Anne Franková mohla žít... a dalších několik milionů lidí!

09.07.2017 5 z 5

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Nešlo mi to dočíst... Viděla jsem film, ale v knížce mi chyběla nějaká akce.

29.06.2017 4 z 5

Novodobé Popelky Novodobé Popelky Agathe Godard

Mě to bavilo.

04.06.2017 5 z 5

Lily Lily Holly Webb

Moc hezké. Podle mě lepší než Rose. Díky otevřenému konci si musím přečíst další díl.

06.05.2017 5 z 5

Kajsa Nebojsa Kajsa Nebojsa Astrid Lindgren

Moc hezké povídky. Nejvíc se mi líbily Holčička zlatá a Märit.

25.04.2017 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Tuhle knížku by si měl přečíst každý. Anne tak dobře popisovala problémy spojené s válkou. Je mi jí líto, mohla to být talentovaná spisovatelka. Mnoho lidí si myslí, že je tato kniha smutná, ale není to tak, Anne přece nemohla popsat svou smrt! Doporučuji.

09.04.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Tenhle díl se mi hodně líbí jen mě mrzí že film který byl podle toho natočen není moc podobný knize.

09.02.2017 5 z 5