Zlatovlas Zlatovlas komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Když pominu to klišé, kdy si krásnej,bohatej ale "zlej" chlap vezme holku, která ho šíleně nenávidí, ale pak se do něj stejně šíleně zamiluje, tak to nebylo špatný počtení.
On jakožto senátor a velký politický zvíře, není uplně typickej badboy,ale ta jeho neurvalost a břitká upřímnost mě hrozně bavily.
Ona mě mírně štvala, ale vzhledem k jejímu věku, na který jsem často zapomínala, na to měla vlastně nárok.
Prostředí mafie mi nevadilo, bylo to hezký zpestření.
Osobně bych vynechala ten přeslazenej epilog, ale chápu, že někdo to vyžaduje a je to spíš můj osobní problém.
Suma sumárum, čtení jsem si užila, Shen umí psát, o tom jako žádná :)

09.02.2021 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Za me nejslabší díl,chvílema jsem se dost nudila. Vadila mi Američina nerozhodnost ohledně Maxona a Aspena a stejně tak Maxonovy muchlovačky s jinýma i presto,ze stále opakoval,že America je jediná...
Dej zachraňovaly akorát rebelske vystupy a tvrdohlavost hlavní hrdinky. Takže dvě hvězdy za to a třetí za opět prekrasnou obálku;)

27.12.2020 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První díl za me nejlepší! Cilovka už sice nejsem,ale rozhodne jsem se nenudila. Dej byl zajímavý, bavila mě Američina nechuť k soutěži i její nasledne působení v ní. Nechybí tam vtipné momenty,romantika i trapasy ;))
Bylo to hezké čtení:)

27.12.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Z celé série mě Emilia a Vicious bavili nejvíc. On sice vyšinutej, poznamenanej událostma, které se staly v jeho dětství, ale asi právě proto byl tak zajímavej a přitažlivej. Ona na první pohled křehká a přitom dokázala s Viciousem držet tempo.
Za mě jo, bylo to čtivý, místy sice trochu přitažený za vlasy, ale i to mě tam bavilo a do děje to prostě patřilo a zapadalo. Stojí za přečtení.

16.10.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tohle mě bavilo. Knížka měla hlavu a patu, nenudila jsem se a u některých pasáží jsem se tlemila jak blázen :) Indigo i Alex byli fajn.
Jen ten závěr nebyl úplně můj šálek kávy, takové překombinované, ale to je individuální...
Doporučuju :)

15.10.2020 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Dávám o hvězdu min než v předchozích dvou dílech...byť autorka zakomponovala do knihy i pohledy ostatních hrdinů,což byl dobrý tah,knihu to krásné okorenilo, trochu mi vadilo,že pohledy ostatnich nejsou psany v ich formě. Za me je to škoda, protože to čtenáře tolik nevtahne do děje...Nicmene laťka je stále vysoko a smekám před propracovaností a detaily.

12.04.2020 4 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Tak tohle byla smršť!!! Za mě nejlepší díl celé série! V jednu chvíli jsem řvala jak želva a za chvíli se zase chlamala jak blázen. Přečetla jsem za pár hodin. Top strop!

12.04.2020 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Tady bylo vse,co ma kniha mít...Napětí, tajemno,romantiku,charismatickyho chlapa (Kassiel forever)...A kdyz k tomu pripoctete sķvely jazyk,který vás vtáhne do děje,cítíte se po přečtení fakt jak v Sedmým nebi :) Doporucuju!

12.04.2020 5 z 5