Zlá-Ňufie Zlá-Ňufie komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

(SPOILER) Moje první zkušenost s autorkou a kniha se mi libila moc. Mam rada romanticke knihy, takze parada.
Prostredi Islandu bylo krasne a libila se mi napinava atmosfera.
Jedine co.. asi v pulce knihy jsme mela trochu krizi a zaver byl takovy uspechany.
Spoiler - mrzelo me, ze se nevratili zpet na Island… ale to sou takove detaily.

28.09.2022 4 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tento dil se mi moc libil. Libila se mi zapletka a caste zminovani predchozich postav.
Obe hlavni postavy me moc bavily, stejne tak prostredi stadionu. Za me utco lepsi dil ze serie :).

28.09.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tohle bylo dobry… neni to ma první knizka o 2 muzich a docela me bavi ten proces priznani si orientace… ocenuji i tema prijeti okoli a poukazani na vliv nabozenstvi!
Kniha je ctiva, vyviji se a tak! Davam 4 hvezdicky za to, ze bych mozna ocenila trochu vic chvilek spolu. Tesim se na dalsi dily

07.08.2022 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Po delsi pauze jsem se vratila k teto serii a pokracovala. A musim rict, ze tento dil u me zatim asi vede… tema slusnak a bad girl je klasika, ale tady to ma celkem hloubku.
Knizka se cte skvele, bavila jsem se, dojimala sem se…
Nekdy me Sawyer trochu stvala, ale to je normalka…
Hodne me nastvala ta jeji segra, to mi prislo takove… Trochu prehnane, nepropracovane a pak zahy hned vyresene. To mi nesedelo.

07.08.2022

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Jsem už lehce nad cílovkou, ale romanťárny můžu. Bylo to takové milé. Hlavní hrdinka mě bohužel celkem rozčilovala, ale ostatní postavy byly fajn.
Líbily se mi různé narážky na filmy atd. Bylo to i docela zábavné, i když některé vtipy, nebo poznánky mi přišly trochu vynucené. Nevím, jestli bych se ke knížce vratila, třeba časem :). Uvidíme, co druhý díl.

28.04.2022 4 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

(SPOILER) No… Nutno dodat, že jsem lehce po cílovce. Když jsme si četla název, viděla obalku… Čekala jsem a těšila jsem se na pořadné kliše… Tak to jsme se mýlila.
Zapomínám, jak je dospívání těžké. Špatně nesu, když lidem, zvláště “dětem” neni poskytovana odborná pomoc - po rozvodu, blízké smrti atd… Což tady bylo šílený.
Tak první 1/3 me moc nebavila, hlavni postava mě dost štvala. Pak se to rozjelo a ja hltala. Konec asi neni překvapení, ale bolí to. A štve mě, kolik věcí zustalo neobjasněných, nebo aspoň pro mě.
Obecně je knížka fajn, je tam spoustu zajímavych podnětů a témat. Mam trochu poničený iluze, což sem spíš nechtěla, ale to snad zlepším nějakou větší romnťárnou :D.

23.01.2022 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Byla sem varována, ohledně hlavní hrdinky, takže jsem neměla příliš velké očekávání.
Nakonec mi to přišlo fakt fajn a Connor je bezva. Taylor mě dost rozčilovala no.
To drama na závěr vych si reda klidně odpustila, to mě v dočtení pěkně zbrzdilo.
Ale je to Elle a ja tohle kliše prostě můžu :)

12.01.2022 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

No ja nevim… Ve vysledku to nebylo tak spatne, ale cetla sem z tohohle zanru o tolik lepsi knihy… Hlavni hrdinka me neskutecne stvala. Uvidim, jestli od autorky neco jeste zkusim.

19.08.2021 3 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Tohle bylo mnohem lepsi nez prvni diil! Co ctu komentare, jako jedne z mala mi vice vyhovoval Will, nez vydeptana a nevyrazna Allison.
Ale vleklo se to, ne ze ne… Ale hlavne ze to dopadlo ️.
Jen mi teda extremne nevyhovovalo, jak zavrecna novela byla psana z vypravecova pohledu…

09.08.2021 4 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

No… ja jsem asi nejak cekala ze to bdue trochu jiny. Po cteni jestli zustanu sem asi cekala vetsi romantiku. Dlouho jsem se zacitala, pak to bylo super, druha polovina horsi a depresivni a pak zas fajn zaver az na uplny konec.. jsme zvedava na druhy dil.

03.08.2021 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Knizka se mi moc libila. Trochu jsme necekala zapletku ani problematiku, ale bylo to fajn!
Neni to sice Elle, ale i tak to bylo bezva, ctive, zabavne a ocenuji ze drama nebylo prilis velke, to me pak spis obtezuje. Jen tu vilu bych si odpustila, zavani to vnitrni bohyni z 50 odstinu…
Urcite knizku doporucuju :)

30.07.2021 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

(SPOILER) Na tuhle knizku jsem se chystala dlouho a cetla jsem kladny recenze.
Knizka se mi libila, ale vleklo se to… prostredi bylo zajimave, jen me hlavni hrdinka trochu stvala a myslim, te by byl zajimavy pohled Kultiho. Kdyz jsem knizku docetla, byla sem vlastne takova hrozne spokojena a klidne bych cetla mnohem vic o nich jako o paru.. takze kdyby spolu byli poslednich treba 150 stran a ne jen poseldnich asi 40, bylo by to jeste o trosku lepsi.

28.07.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak tohle bylo bezva! Elle opět nezklamala a muzu jen doporucit ????.
Ja ty vysokoškoláky prostě můžu. Bavilo, moc ????

24.02.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Příjemná červená knihovna, i kdyz hodne predvidatelná, ale obcas je to potreba :). Přečteno za jeden den, velmi čtivé, osobně se mi knížka líbila mnohem více než autorčina Turbulence.

03.01.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Ty jo.. Kennedy miluju, ale tohle mi nesedlo. Nejdřív jsem byla smutná, že novinka je tak tenká, ale vlastně se to docela vleklo, na což nejsem u Elle zvyklá.
Škoda, mohla to být pecka... I když Maggie mě dost otravovala a nebyla mi sympaticka. Ale třeba si to jednou přečtu znovu a bude to fajn :)

10.10.2020 3 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Ty jo.. Mám úplně rozporuplné pocity. Na knihu jsem se hodně těšila a po zkušenosti se Simonem sem se hrozně těšila.
Ale na začátku se to vleklo a bylo to trochu na nic. Prostředních asi 160 stran bylo super, takovou jsem čekala celou knihu.
No a ten konec... Je vlastně asi dobrej a nejrealnější možnou dobrou verzí konce, nicméně u knihy která se tak věnuje vesmíru, jsem čekala něco víc a asi happy after ever....

02.10.2020 3 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Tohle se mi hrozně líbilo ❤️ Bylo to prijemne ctive, zajimavy namet a zapletka. Opravdu moc prijemne pocteni

01.09.2020 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Tohle bylo intenzivní. Dobře se to četlo, bylo to smutný, ale hezký. Líbí se mi nápad. Ale asi moc ponuré na opěrovné čtení

01.09.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nejdříc jsem z knihy byla trochu nešťa, protože prostě depresivní... ale čím blíže konci, tím lepší. Coleen zase nezklamala, ačkoliv mám od ni oblíbenější knihy. Zároveň se opět věnuje zajímavému a důležitému tématu :).

27.07.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tohle bylo moc příjemné počtení. Stejně jako v prvním díle jsme měla pasáže, kdy mě kniha trochu rozčilovala a vcítit se do Dawn, pro mě nebylo úplně jednoduché. Spencera jsem si ale zamilovala a bylo příjemné pokávat Allie a Kadena. Pro fandy červené knihovny bych určitě doporučila :).

14.06.2020 4 z 5