zinon zinon komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tato knížka nemá chybu. I když je to taková bichle :), tak jsem ji přečetla za 2 dny jako jiné s 200 stránkami...to o něčem vypovídá :)

05.04.2018 5 z 5

Náhrdelník lásky Náhrdelník lásky Kat Martin

Divím se, že má tato knížka celkem pěkné hodnocení. Já si nemůžu pomoct, ale vůbec se mi nelíbil styl psaní autorky. Vůbec mě to nevtáhlo do děje a naopak jsem nějaké stránky přeskakovala. To se mi teda stává hodně málo. Přitom děj nebyl špatný...jen to bylo celé stroze napsané a takové skok sem, skok tam...

29.03.2018 2 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Oproti předchozím knížkám série se mi zdála o dost slabší...příběh mě nazaujal. Dobrý se mi zdál jen začátek knížky.

05.03.2018 3 z 5

Jak ježek s medvídkem leštili hvězdy Jak ježek s medvídkem leštili hvězdy Sergej Kozlov

No nevím, mně se knížka vůbec nelíbila a má jen pár stran. Hvězdičky dávám jen za pěkné ilustrace.

23.02.2018 1 z 5

Pohádka o Bádince a zvířátkách Pohádka o Bádince a zvířátkách Václav Týml

Toto je knížka, ke které mám velmi silnou citovou vazbu. Mám ji ještě po babičce a od malička ji zbožňuji. Má nádherné ilustrace a příběh je také krásný. Prostě knížka číslo jedna mého srdce :)

18.02.2018 5 z 5

Ježkovo tajemství a jiné příběhy Ježkovo tajemství a jiné příběhy Tony Wolf (p)

Krásné ilustrace pro nejmenší děti.

11.02.2018 4 z 5

Veliká beruščí oslava a jiné příběhy Veliká beruščí oslava a jiné příběhy Tony Wolf (p)

Tuto knihu jsem dětem pořídila hlavně kvůli obrázkům. Ilustrace Tonyho Wolfa miluji :) Textu je hodně málo...knížka je spíš o prohlížení obrázků a povídání si o nich.

11.02.2018 4 z 5

Kuřátko Kuřátko Korněj Ivanovič Čukovskij (p)

Máme doma ještě po mé babičce. Krásné prostorové leporelo

Medvídkov: Ve městě Medvídkov: Ve městě Jana Navrátilová

U syna byla hodně oblíbená. Prohlíželi jsme každý den.

10.02.2018 4 z 5

Můj dům - Odhal zajímavosti o životě ve velkém domě! Můj dům - Odhal zajímavosti o životě ve velkém domě! * antologie

U nás byla knížka hodně oblíbená.

04.02.2018 5 z 5

Jedeme, jedeme Jedeme, jedeme Libor Páv

Hodnotím podle syna plným počtem hvězdiček...u něj byla hodně v oblibě.

04.02.2018 5 z 5

Krásné příběhy na dobrou noc Krásné příběhy na dobrou noc kolektiv autorů

Syn dostal ve 3 letech k Vánocům. Z knížky byl nadšený, moc se mu líbily hlavně ilustrace, které jsou opravdu překrásné. Příběhy jsou milé a poučné.

29.01.2018 5 z 5