Zesamsun Zesamsun komentáře u knih

Vejce naruby Vejce naruby Ondřej Neff

Povedené sci-fi. poutavý děj, při kterém se čtenář, tedy pokud má smysl pro sci-fi, rozhodně nenudí.

22.07.2020 3 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

Velice povedená věc, něčím trochu odlišná od ostatních knih Monyové.

12.07.2020 4 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Dost brutální a drsný příběh, ale je to dobře napsané čtivou formou.

06.07.2020 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Docela povedená kniha, na rozdíl od většiny se autorka snaží propagovat nízkosacharidovou dietu, což je jedině dobře. Myslím, že nízkosacharidová dieta je v naší zemi zatím skoro tabuizovaná a je dobře, že vyšla tahle kniha.

06.07.2020 4 z 5

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Líbil se mi Důkaz a Malý ztracený robot, to bylo dokonalé. Zbytek mně moc nezaujal, spíše to bylo trochu nudné.

19.06.2020 2 z 5

Nemoc - dar transformace Nemoc - dar transformace Petr Hanáček

Tahle kniha by se měla stát povinnou literaturou už na základních školách, protože tolik důležitých informací o lidském zdraví pohromadě snad člověk ani jinde nenajde. Mé kamarádce, která umírala na rakovinu, tahle kniha doslova zachránila život. Vyléčila se, protože si v této knize prostě a jednoduše přečetla, jak na to.

19.06.2020 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Krásné drama nesoucí v sobě myšlenky, které se týkají každé doby. Taková malá ukázka, jak jsou jsou lidské motivy a myšlenky neměnné.

19.06.2020 5 z 5

Zajímavé zamyšlení nad láskou a vírou, ale na Alchymistu to nemá.

14.06.2020 3 z 5

Zámek Zámek Franz Kafka

Pro mě náročná na četba, ale stálo mi to za to. Moc zajímavě popsaný problém s byrokratickou mašinérií.

14.06.2020 3 z 5