Žemlák Žemlák komentáře u knih

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Tak super, že čtenář na konci lituje, že neměla dvojnásobek stránek.. :-)

06.06.2017 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

I když se to ze začátku nezdálo, tak kniha byla plná citů a naprosto mě nadchla!

Silo Silo Hugh Howey

Po dlouhé době jsem se do něčeho začetl tak, že jsem nemohl přestat. Plno nečekaných zvratů. Za mě super! Jdu na další díl..

28.08.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Četl jsem od Nesba všechno, a tohle je špička!

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Je to větší grázl než jsem si myslel...

15.01.2018 5 z 5

Elon Musk Elon Musk Ashlee Vance

Super sepsáno. A chtělo by to víc takovýchto lidí jako je Elon. Doufám, že to dotáhne s vývojem. A když nestihnu letět na Mars, tak si snad alespoň koupím Teslu :-)

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Zavzpomínal jsem na spoustu starých her, ale i tak se člověk zamyslí nad tím, jak to bude vypadat c budoucnu a uvědomí si, že částečně už tak žije..

28.08.2017 5 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Hezky psané a napínavé. Celkem zajímavé téma. Užil jsem si celou knihu.

15.10.2015 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Konečně jsem se rozhoupal a přečetl si tuhle klasiku. A za mě naprostá špica. Neodolal jsem a jedním dechem přelouskal další dvě jeho knížky, ale kvalit této nedosáhly. Opravdu si své místo mezi nejlepšími knihami zaslouží.

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Těším se na další díl :-)

24.03.2016 4 z 5

My jsme páni od řemesla My jsme páni od řemesla Miloš Horanský

Tuhle knihu mám od mala a miluju ji. Vždy jsem Mikulášovi a čertovi recitoval básničky, které si pamatuji dodnes. A nyní z ní předčítám své tříleté dceři. Děkuji

26.10.2021 5 z 5

Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Jiří Černý

Super pojetí a dozvěděl jsem se i mnoho nového o časech nedávno minulých..

03.01.2018 5 z 5

Poslední kmotr Poslední kmotr Mario Puzo

Kniha ze zákulisí Las Vegas mě bavila, i když se ze začátku velmi složitý děj vlekl. Konec vše dotáhl na 5 hvězd.

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Sice krátké, ale rychlý a zajímavý děj. Zaujalo víc než první díl.