Zelený.úval Zelený.úval komentáře u knih

Léto bez mužů Léto bez mužů Siri Hustvedt

Musím souhlasit s dalšími komentáři, že kniha není vůbec taková, jak se slibuje na obálce. Žádný vtip ani neotřelost. Pasáže s Abigail byly celkem fajn, ale zbytek nic moc. Ani se pořádně nedalo začíst.

26.08.2021

Láska a sýr v Paříži Láska a sýr v Paříži Victoria Brownlee

Co na knize oceňuji, jsou hezké popisy sýrů a jejich chutí. Jen na základě toho bych spoustu sýrů také chtěla ochutnat. Jinak samotný děj byl spíš takový plytký a ne moc záživný.

07.07.2021 4 z 5

Ellinor, dcera pradleny Ellinor, dcera pradleny Hedwig Courths-Mahler

Kniha mě nebavila. Jednoduchá předvídatelná zápletka, žádné pořádné napětí.

17.10.2020 odpad!

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Jsem z vesnice a prakticky každá postava mi připomínala svým chováním nějakou reálnou osobu. Až to bylo občas děsivé, že se tohle opravdu děje i jinde. Jinak mám z knihy rozporuplné pocity. Spíše mě moc neoslovila.

17.10.2020 3 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Kniha mě moc neoslovila. Bylo tam spoustu zápletek smotaných dohromady a ve výsledku to bylo spíše ke škodě. Další díly nemám ani chuť číst.

21.08.2020 1 z 5

Babičky Babičky Petr Šabach

Kniha mě tolik neoslovila, čekala jsem od ní víc.

18.08.2020 2 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Třetí kniha byla příjemným překvapením po té druhé. :-) Začali se konečně oba dva chovat trochu víc rozumně a důvěřovat si. Zpestřením byl i jejich odstup. Konec zase otevřený, který vás nutí číst hned další knihu. :-)

18.08.2020

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl byl za mě docela divočina v jejich neustálých hádkách a usmiřování. Až už to nakonec začalo unavovat i mě. Ale i tak čtivě napsané.

18.08.2020

Po zaniklých hradech Jižních Čech Po zaniklých hradech Jižních Čech Jiřina Doležalová

Kniha je hezky zpracovaná. Naopak mně se autorky vstupy a rady pro poutníka velmi líbily a občas jsem se nad některými i ze srdce zasmála. :-) Bylo to takové okořenění jednotlivých popisů hradů.

08.07.2020

Hrdá otrokyně Hrdá otrokyně Paula Quinn

Klasická sladká a předvídatelná oddechovka. :-) Četla se dobře.

04.06.2020