Zdeňulína Zdeňulína komentáře u knih

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Kniha čtená asi před třemi lety - neurazila, ale ani nenadchla. Kdyby to nebylo čtivě napsané, tak bych se asi trochu nudila předvídatelným dějem.

30.01.2018 2 z 5

Macbeth Macbeth William Shakespeare

Na škole povinná četba, nevím, celou dobu jsem se kousala mluvou, které jsem občas nerozuměla a děj pro mě nudný.

27.01.2018 1 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Kdysi nucena číst v rámci povinné četby. Hned po prvních stránkach úplná závislost a zklamání, že kniha nemá aspoň o 300 stran víc. Doporučuji

Kolibřík Kolibřík La Vyrle Spencer

V mládí moje první kniha...vnutila mi ji kamarádka a i když příběh nebyl úplně můj šálek kávy (moc predvídatelný děj), tak se mi kniha moc líbila a určitě doporučuji všem milovnicím romantického klišé...

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Zprvu pro mě bylo zklamáním, že děj se odehrává v současnosti, ale starý egypt byl cítit stále. Kniha mě nadchla úplně stejně jako první díl.

27.01.2018 4 z 5

Knihu jsem cětla už před lety a dlooouho patrila mezi mé TOP. Pravda, že některé pasáže byly zbytečně natahovány, jako hned v úvodu lov říční krávy, ale jinak moc hezky psaný a napínavý román.