ZdenkaN ZdenkaN komentáře u knih

Tři měsíce Florencie Tři měsíce Florencie Mary Carter

"Kdykoliv tě napadne udělat něco pitomého, nejdřív mi zavolej."
"Tolik peněz nemůžu protelefonovat."

Já myslím, že část tohoto rozhovoru jasně vystihuje celý příběh. Úžasná oddechová knížka, která se čte jedním dechem s permanentním úsměvem na tváři.

08.07.2015 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Po přečtení anotace jsem si říkala, že to bude zase naivní adultkový příběh, ale zmýlila jsem se. To co na začátu vypadalo nevinně a naivně se změnilo v pěkné drama. Moc se mi líbilo prolínání příběhu Kacey a Storm. Tahle série určitě bude stát za přečtení a doufám, že po knížce o Livii nás nakladatelství nenechá dlouho čekat na příběh Caina a Bena, které budou určitě také moc zajímavé.

15.03.2015 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Jsem docela vděčná autorce, že vcucla dva vztahy a pět let života Nell do jedné knížky. Příběh sám o sobě byl úžasný, ale já nevím ... to podání mne prostě neoslovilo.

12.06.2015 4 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Jamie McGuire si s námi umí pěkně pohrát. Ze začátku mne kniha moc nebavila (moje první kniha čtená ve slovenštině) a říkala jsem si, máš to zapotřebí číst knihu, kde si domýšlíš každé páté slovo?? Ale prostě jsou to Maddoxovic hoši.
Jamie v této knize vytvořila neskutečný trojúhelník a konec knihy vás donutí vzít tu knihu do ruky a číst ji znovu a vnímat ji úplně z jiné perspektivy.

17.10.2015 5 z 5

Střípky minulosti Střípky minulosti Martina Kastlová

BČD po česku - moc pěkná upíří oddechovka.

06.05.2015 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Knížka od české autorky se mi moc líbila. Mám ráda takovéto vtipné detektivněromantické příběhy. Bavila jsem se po celou dobu čtení.

09.05.2015 5 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

První polovina knihy byla pro mne taková hodně zmatečná - vůbec jsem netušila kam nás chce autorka dovést, ale naštěstí se to v druhé polovině otočilo a příběh rozumné Ellie a lehkovážné Rose se velmi zajímavě dobral ke šťastnému konci.

29.03.2015 4 z 5

Rozepnutá Rozepnutá Nicki Reed

Skvěle napsaná kniha vyvolávající v člověku spoustu emocí. Mě se moc líbila.

18.01.2015 5 z 5