Sestrám by se milenci krást neměli

Sestrám by se milenci krást neměli https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232363/sestram-by-se-milenci-krast-nemeli-6fY-232363.jpg 3 89 21

Elliina mladší sestra má, zdá se, všechno. Je krásná, elegantní a randí s okouzlujícími milionáři, zatímco Ellie se spokojí s televizními večery na pohovce se starým kamarádem Benem. Když se ale jednou s Rosiiným přítelem seznámí, je to chtíč na první pohled. I když si Ellie uvědomuje, že se řítí do průšvihu, nemůže si pomoci a udělá všechno, aby Olivera získala. Vzdá se svých zásad, neposlouchá přátele, ale koneckonců – co je špatného na tom, začít běhat, nosit jehlové podpatky, změnit účes a stát se roztomilou dívkou… vlastně stát se Rosie. Když se ale Ellie opravdu vydá na Rosiinu cestu (dokonce v jejích botách), uvědomí si, že najít lásku by mohlo znamenat, že ztratí tu nejdůležitější věc na světě…... celý text

Lucc93
Lucc93
22.07.2021 3 z 5

Nebylo to vůbec špatné. Žádné náročné čtení, spíše humorná oddychovka. Příjemný konec.

ErčaV.
ErčaV.
31.03.2021 4 z 5

Kniha se moc pěkně četla. Je to parádní oddechovka na zkrácení chvíle. Takže pokud si chce člověk oddychnout a přečíst si u toho něco nenáročného tak moc doporučuji.

Veronika33
Veronika33
10.03.2021 4 z 5

Od tejto knihy som veľa neočakávala, ale bola som milo prekvapená. Príbeh som prečítala skoro na jeden nádych, pútavá a veľmi príjemná oddychovka. Určite sa poobzerám aj po ďalšej knihe od autorky.

Booky84
Booky84
11.12.2020 3 z 5

Příjemně pohodová kniha na jedno zatažené odpoledne.

Hasanka
Hasanka
16.11.2017 3 z 5

Oddychová knížka na dovolenou.

Ali71
Ali71
12.04.2017 3 z 5

Příjemné, oddechové čtení, při kterém se člověk odreaguje a nemusí moc přemýšlet. Také by se mi líbilo, kdyby změna vizáže a životního stylu byla tak jednoduchá a bezproblémová.

Siu83
Siu83
07.04.2017 4 z 5

Hezké oddychové čtení.

Ivuska.09
Ivuska.09
26.01.2017 1 z 5

Tuto knihu bohužel doporučit nemůžu - nudila mě už po pár stránkách, přemýšlela jsem, zda mám vůbec pokračovat ve čtení. Pokud bude někdo chtít přečíst něco absolutně nenáročného, možná se mu zalíbí, ale mě příběh ničím nezaujal. Ani autorčin styl mi příliš nesedl - dlouhé věty v dlouhých odstavcích a minimální množství dialogů.

hruskovalucie93
hruskovalucie93
05.08.2016 3 z 5

evelýny
evelýny
26.04.2016 3 z 5

Docela milé čtení o tom, jak si někdy zablokujeme život svými obavami. V této knize byly zablokovány všechny ženské postavy. I když na konci knihy všechny hrdinky najdou ty správné ,,betablokátory" a kniha končí velikým happy endem, tak z mého pohledu pouze průměrné hodnocení, protože knize chybí jiskra ( proto jsem si od ní v průběhu čtení na chvíli odskočila k jiné knize). Pár vtipných situací zde i tak najdete.

ZuzanaL
ZuzanaL
11.02.2016 5 z 5

Kam se hrabe stará známá Bridget Jonesová! Tuhle knížku by si měly vzájemně darovat všechny sestry a nejlepší kamarádky.

Bablu
Bablu
03.01.2016 3 z 5

Slušná oddechovka, nic náročného, ale číst se dá.

milacicka
milacicka
13.10.2015 5 z 5

Přečteno za 3 dny. To už se mi opravdu dlouho nestalo.. Moc krásný příběh. :D

jasmína
jasmína
16.06.2015 5 z 5

Hodně dobrá relaxační kniha, a naštěstí pro mě i překvapivý a milý konec.

Jem mi Ellie někdy připadala se svými nápady jako puberťačka.....

shey
shey
29.05.2015 2 z 5

Kniha se mi ze začátku celkem líbila, pořád jsem čekala až se příběh rozjede, kdy mě pořádně chytí a já nebudu moc přestat číst....a rozjel se na posledních dvaceti stránkách. :) Konec byl šíleně rychlý, ale hlavně splácaný.

28.05.2015 4 z 5

Hezká oddechová kniha :)

28.05.2015 4 z 5

Hezká oddechová kniha :)

kakunaa
kakunaa
08.04.2015 3 z 5

Knížka se dobře čte, je pěkně napsaná (líbily se mi poznámky v závorkách). Ale řekla bych, že ten konec je trošku přitažený za vlasy. Zdá se mi, jako by se do toho autorka zamotala a nevěděla, jak z toho ven, tak to ukončila první věcí, co ji napadlo. A ještě k tomu klasické klišé. Ale celkově se mi kniha líbila.

ZdenkaN
ZdenkaN
29.03.2015 4 z 5

První polovina knihy byla pro mne taková hodně zmatečná - vůbec jsem netušila kam nás chce autorka dovést, ale naštěstí se to v druhé polovině otočilo a příběh rozumné Ellie a lehkovážné Rose se velmi zajímavě dobral ke šťastnému konci.

bookcase
bookcase
23.03.2015 5 z 5

Milá pohodovka, dobře napsaná.

2014  69%Sestrám by se milenci krást neměli
2015  75%Ženich na zabití
2021  78%Jak se stát zlobivou holkou

Kniha Sestrám by se milenci krást neměli je v