Zdenda20 Zdenda20 komentáře u knih

Uprostřed sněžení Uprostřed sněžení František Uher

Začátek je dost obsáhlý a a celkově zbytečně popisované osoby a rozuzlení je jen shoda nešťastných událostí.

30.03.2013 1 z 5

Vítězství orla Vítězství orla Simon Scarrow

Moc pěkně napsaný. Je také poznat ,že autor je Brit.

26.03.2013 3 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Jako detektivní příběh je to moc pěkně napsané. Zajímavě historicky zasazené. Prostě to patří do knihovny.

09.03.2013 4 z 5

Kruté moře Kruté moře Nicholas Monsarrat

Kniha je čtivá, ale dle mého názoru až dost drsná. Je to povzbuzující pro britské námořnictvo. Kdo má rád válečné romány, tak tohle je super.

02.10.2018

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Dost drsný.

22.09.2018 3 z 5

Smrt zná jenom premiéru Smrt zná jenom premiéru Martin Benedikt

Zajímavé krimi povídky. Dobře napsané, není to černá kronika.

07.07.2016 3 z 5

Pilátova voda a další kriminální příběhy Pilátova voda a další kriminální příběhy Jaroslav Čejka

Je to několik povídek. Něco je čtivé a něco jako černá kronika.

29.01.2016 2 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš J. D. Robb (p)

Tato kniha mi přišla dost roztahaná. Podle mého názoru střední část knihy téměř nic neříká. Předchozí knihy ,co jsem četl , tak mi připadaly akčnější. Doporučuji všem co mají rádi detektivky z roku 2060.

17.12.2015 3 z 5

Případ kněze z Bojné Případ kněze z Bojné Stanislav Češka

Nedokážu posoudit, jak ta kniha hluboký historický podtext, ale příběh je na můj vkus dost roztahaný. Možná jsem očekával od této knihy víc, což byla moje chyba.

13.08.2015 2 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Jako kniha je to moc přímočarý příběh. Postavy jsou všechny kladné až dva zlosyny, no prostě Eva Dallas je lepší.

20.04.2015 3 z 5

Znalec Znalec Jan Andrzej Kaczmarczyk

Detektivní příběh o pašování uměleckých děl. Je zde popisováno dost složité vyvážení
uměleckých děl za hranice v opravených autech, kde jsou montovány karosářské díly s ukrytými obrazy. Jinak poutavé čtení.

09.04.2015 3 z 5