ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Rozhodně lepší než první díl série. Nemohla jsem přestat číst a hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Asha mi docela sedla a Profesor byl dobře tajemný. A pak přišel zlom, který jsem si super užila.

30.05.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Moc hezká kniha. První díl se mi líbil možná o chloupek víc, ale přesto jsem moc spokojená.

30.05.2022 4 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Autorčiny knihy jednoznačně miluju. Od Knihomolky přes Haku až po tuto. Rozhodně si tuhle songy nabitou romantiku užijete. Slibuju :). Víc v mojí recenzi.

08.05.2022 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Čarodějky. Peklo. Itálie. Gastronomie. Detektivní zápletky. Enemies to lovers. Co víc chcete? Já si příběh zamilovala a až na pár drobností mi to přišlo dokonalé. Víc v mojí recenzi :).

20.03.2022 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Naprostá pecka plná humoru a skvělých postav. Technické výrazy se tu moc neobjevují a atmoška je boží. Pro začátečníky se sci-fi je to jako dělané, ale stejně tak si tu najde odpočinek i kdokoliv jiný. Doporučuju. Víc v mojí recenzi.

14.12.2021 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Romantika z prostředí vysoké školy. Tohle prostě chcete číst. Autorka navíc píše tak čtivě, že kniha padla opět během jednoho dne. Víc se dočtete v mojí recenzi :).

21.11.2021 4 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Závěr série jsem si opravdu užila. Tato autorka kvalitu knih naštěstí vzestupnou, takže čím víc od ní čtu, tím víc se mi to líbí. Nikolaj je boží a linka s Ninou je mnohem napínavější a akčnější než v minulém díle. Víc v mojí recenzi :).

03.11.2021 5 z 5

Podzimní bouře Podzimní bouře Petr Kříž

Když jsem knihu dostala do ruky, těšila jsem se až se do ní pustím. Ale nezklamala mě. Naopak jsem byla velmi překvapena. Tak kvalitní rytířskou fantasy jsem nečekala. Mnoho postav (nebojte, na konci je rejstřík) a všechny se super dějovou linkou. A ten svět... a ta mapa! Okamžitě musíte jít kouknout na tu mapu. Takovou nemá ani kdejaká zahraniční fantasy. Pokud chcete o příběhu vědět víc, koukněte do mojí recenze.

24.04.2021 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Velmi povedená oddechovka. Označila bych to kombinací Pýchy a předsudku říznutého Bridgertonem. Víc v mojí recenzi :).

07.04.2022 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Miluju fantasy a miluju erotické romány. Tahle kniha to krásně spojila. Já jsem spokojená. Víc v mojí recenzi :).

06.04.2022 5 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Něco tak ponurého jsem dlouho nečetla. A víte co je nejhorší? Ta obálka lže. V příběhu není ani vločka, jen deštivo a chmurno. Možná že mě ta ulhaná obálka dost ovlivnila. Za mě nic moc. Víc v mojí recenzi.

14.12.2021 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tahle vtipná jízda byla vážně povedená. Až na pár detailů jsem z ní byla nadšená. Máte mé doporučení. Pro více informací jukněte na moji recenzi.

29.11.2021 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Skvělé odpočinkové čtení. Romantika, erotika a hlavně pohoda. Rozhodně doporučuji, přestože jsou tam věci, které autorka mohla víc rozvinout. Víc v mojí recenzi.

21.11.2021 4 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Tohle je malé milé čtení. Když v tom nebudete hledat výbuchy flirtu a peprností, tak najdete super romantiku a women power. A pak se vám to bude líbit.

09.11.2021 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Vážení, tohle byla vážně pecka! Rozhodně tuhle knížku nesmíte minout jestli vás aspoň trochu zaujalo téma nebo prostředí příběhu. Proč? To se dozvíte v mojí recenzi ;).

21.09.2021 4 z 5

Víno a čáry Víno a čáry Luanne G. Smith

Kniha byla námětem originální a zajímavá. Role nebo profese čarodějek a vůbec způsob magie by si zasloužili více prostoru. Víno a čáry se čte moc dobře. Více v mojí recenzi :).

13.09.2021 3 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Skvělý závěr trilogie. Trochu mě vždy štve, že je toho textu na mě málo, ale i tak jsem si to opravdu užila. Víc v mojí recenzi.

09.08.2021 4 z 5

Příběhům o lásce věřit zakázáno Příběhům o lásce věřit zakázáno Javier Ruescas

Opravdu krásný a dojemný young adult příběh, který si užijete, i když už dávnou young adult nejste. Milé čtení, které dokončíte s úsměvem na tváři. Víc v mojí recenzi.

25.07.2021 4 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Super atmosféra, skvělé postavy, vážnější téma v pozadí a mnohem víc. Kudy ke hvězdám mi bylo tématem bližší, ale tahle kniha je rozhodně v povinné četbě každého milovníka YA contemporary. Víc v mojí recenzi.

01.07.2021 4 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Skvěle vyvážení kniha s romantikou, peprnostmi a napětím pro mladé lidi. A já ve třiceti jsem si jí užila úplně stejně! Vtip, popkultura a skvělá příroda. Víc v mojí recenzi :).

14.06.2021 5 z 5