Žanek_Hantec Žanek_Hantec komentáře u knih

Přetížení Přetížení Arthur Hailey

Krásná bichla, jen se mi zdá, že čím byl autor starší, tím víc začal popisovat detailněji erotické scény, v týhle knize si myslím, že to krapek přepísknul - paraplegik byla přeháňka. :)

04.04.2015 4 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Žádná velká hitparáda, ale furt lepčí než Malé Bobeš. nebo drátem do voka. A horší než trpaslíci só, jak vidno, influencerky. Konec hlášení.

28.04.2024 4 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

Bichla mě vokradla vo šlófčení - nemoh sem ju přestat lóskat a ráno sem byl jak zavalené horník. Fakt těžká špica, jenom z tech řetězců DNA mě málem šlehlo. A ještě ve finálce zjištění, že i druhá datlica vod hemonky je ťuhýk...

20.11.2023 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Bichla jako obvykle betálná, ale kurňa postav jak nadrbanéch, gdo si to má všechno pamatovat, ja teda nee. :) Tím ale nechcu říct, že tam má bét akrát samotná Kim s čoklem, že jo...

09.09.2023 3 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

No asi néhorší bichla v sérii. Z těch minuléch postav, co se tam promítaly, sem byl už lehce Makeš. Relativně málo tuháčků, ale třeba příště bude zase líp.

03.09.2023 3 z 5

Z mého života Z mého života František Ringo Čech

Klasika, pro muzikanty povinná literatura. :) Bavil jsem se kvěle!

Zvrat Zvrat John Lutz

Autorův standard. Stará prézla nebyla žádná měkká Sašena. Blejzr minimálně 2x a područky aspoň 5x. Ale jo, lepčí než drátem do voka.

06.04.2024 4 z 5

Série Série John Lutz

Jako dost dobrá bichla, akorát postav tam bylo jak nadrbanéch, gdo si to má pamatovat. Quinn tentokrát neklátil žádnó havaj, ale začínám bét alergické na autorovu slovní zásobu (nebo překladatelovu). V každý bichli sou "područky" - tady 7x a "blejzr" - tady 5x. Spočítám to i v předešléch dílech zpětně. Navzdory područkám doporučuju!

29.03.2024 5 z 5

Sedmnáctka Sedmnáctka Jitka Ludvíková

Špicová bichla vo kocórovi, keré vzal dráhu z kéru, dyž její fotr vykropil hrobku její kamošce. No vona si před tem ještě nechala nasmrkat do flašinetu vod óbršvestky, keré to celý měl za hrbáčkem. A ve finálce zgómnete, jak pravdivá je hláška, že „lež má krátký nohy“. Pět šteren.

06.03.2024 5 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Špica, špica, a jak ve finálce kempuje koc v dubovým spacáku, to mně vzalo luft!

03.03.2024 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Magořina jaxviňa. Betálný. Jako špica veliká, jen škoda, že tam nebylo přesně popsaný, jak došlo k temu, že měl na dvanáct jařin v řepě pustevnu. Ale sténě Žralok je Žralok, hodim čekanku na březnovó novodur bichlu.

10.02.2024 5 z 5

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Až po fšech bichlách v sérii ze Žralokem sem přelóskal tudle. Nějak sem si nemoh zvyknót, že Smrtihlav je šrajbčené v ichformě, to mě teda dost rušilo. Bichla je klasicky magořina jaxviňa, samé neapetýtlich hmyzoš, larvoši a hafo komeců - no humus. Ale betálné. Vodfčil je mi jasná válka, že dyž mě džogne komec, tak hned lapnu maláriju. Tím pádem šlus s dovolenéma v bakelitlendech. Doporučuju k lóskání, ale za sebe vopatrně dávám jen čtyry šterny.

03.02.2024 4 z 5

...A prošlo tu 66 + 6 andělů ...A prošlo tu 66 + 6 andělů Pavel Vrba

Pavel byl jeden z nejlepších našich textatřů. Tu knížku musíte mít!

27.11.2023 5 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Betelná bichla, ale vzledem k temu, že su inža přes šalinu, tak mě tam šíleně prudila ta neznalost názvosloví a to, že autor si Kirchhoffovy zákony představuje jak Hurvínek válku a dost negóme vo co gou.

22.09.2023 4 z 5

Mirákl Mirákl Josef Škvorecký

Četl jsem za bolšecika ještě v samizdatu, jako dvanáctej průklep přes kopírák a za dva dny jsem odevzdával knihu dalšímu zájemci. Dost dobrý, Liška musela bét betálná mrcha.

29.07.2023 4 z 5

Generace Beatles 3 aneb Než zaklapnou víko Generace Beatles 3 aneb Než zaklapnou víko František Ringo Čech

Jako nekritickej fanda Ringa - gardovec - říkám, že lepší než dvojka. Ale bohužel kratší. Popis Mongolska s Petrem byl boží a smál sem se nahlas, což už dlouho nebylo... 5*

18.04.2022 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Čet jsem před 30 járama. Je to fuška, velká kláda, dneska bych to nedal, ale stálo to za to.

Jako Čuk a Gek Jako Čuk a Gek František Ringo Čech

Jako nekritický fanda Petra a Ringa tleskám. :)

Noční strach Noční strach John Lutz

Naprosto špicová bichla, mrtvéch jak nadrbanéch, hlavní padóch balikář a jako bonus šmikne švestkovó psycholožku. Doporučuju, byl to těžké masakr.

11.05.2024 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Noční pók byl betálné, špicový téma. Já gómu, proč ty vojcle a podobný složky nemám na vrcholu hitpošky. Dovedu si představit, že by bichla mohla mít míň stránek, ale nakonec Japonec. Dobrý to bylo.

07.05.2024 5 z 5