zacatecnice zacatecnice komentáře u knih

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Napinava od zacatku do konce, dostala jsem presne to, co jsem ocekavala. Zatim muj treti Kepler a zatim nejlepsi. Jsem zvedava na dalsi - vcera docteno, dneska bezim do knihkupectvi :)

29.09.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Po precteni negativnich komentaru a hodnoceni ve FB skupine 'Co cteme' jsem od toho necekala opravdu nic a byla jsem mile prekvapena. Libila se mi skoro stejne jako prvni dil. Jen postava Lily mi byla tak protivna, ze jsem uvazovala, ze knihu odlozim, ale jsem rada, ze jsem to neudelala. Je potreba si rozmyslet, co od toho ocekavate - ja chtela odpocinkovku na plaz a tu jsem dostala. Na konci jsem si poplakala dokonce (mnohem) vic nez u prvniho dilu. Ale to bude asi tim, ze velmi spatne snasim tema smrti a vyporadavani se s ni.

19.07.2017 3 z 5

A dost! – Francouzské děti nedělají scény A dost! – Francouzské děti nedělají scény Pamela Druckerman

Hodnoceni by bylo vyssi, kdyby autorka neomilala porad to same dokola..

16.01.2017 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Muj prvni Kepler a rozhodne ne posledni. Krasne napinave, a to az do konce. Libilo se mi tema hypnozy. Tezko se tesne po docteni pise neco, v cem by nebyl spoiler :-) Prectete si to a uvidite :-)

16.01.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Jako odpočinkovka na odreagovani je Posledni aristokratka idealni. Diky teto knize jsem zjistila, ze asi nebudu fanousek humornych knih. Byla mou prvni humornou knihou a asi i posledni. V ruznych diskuzich jsem cetla, jak se u toho lide smeji nahlas (dokonce se rehtaji!). Ja se taky parkrat zasmala, to ne ze ne. Uvazuju, jestli se pustit do druheho dilu a zatim nevim. Nevim totiz, jestli bych dal snesla postavu kastelana Josefa, ktery me nebeticne 'rozciluje' ;-)) .

06.09.2016 2 z 5

Francouzské děti jedí všechno Francouzské děti jedí všechno Karen Le Billon

Zajimave porovnani dvou naprosto odlisnych kultur i pohledu na vychovu. Obsahuje par pravidel k zamysleni a mozna i aplikovani a hodlam se k ni vratit, az budu mit deti, abych si pripomela nektera z nich jako zdroj pro teoretickou pripravu na jejich vychovu...
Co se mi nelibilo, byla zbytecna zdlouhavost. Ze se po nejake chvilce cloveku zacne zdat, ze se autorka opakuje, opakovat netreba, bylo to uz receno mnohokrat. Ja ji sice docetla, libila se mi, doporucila bych ji jako odpocinkovou cetbu, ale chapu, ze nekteri (mnozi?) prestalil cist v pulce.

05.10.2015 3 z 5