YildizKorelidis YildizKorelidis komentáře u knih

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Na můj vkus dost přehnané, ale to už se dalo čekat z názvu knihy. Jako oddychovka super, přečteno za dva dny, čtivé a hlavně napínavé. Nic víc jsem od toho nečekala.

04.12.2020 4 z 5

Mr. Popularity Mr. Popularity Nicholas Adams (p)

Po letech jsem si vzpomněla na Stopy hrůzy a stáhla si skoro 100 knížeček postupně po jednom na ulož.to. Toto je snad jediný díl, který jsem si i po letech pamatovala, snad možná kvůli té černé bestii, kterou jsem si přála mít taky :-) A jelikož teď dvakrát týdně cestuji několik hodin bez přestupu, Stopy hrůzy jsou mými největšími kamarády ve vlaku, protože za tu trasu s přehledem jednu knížečku vždycky přečtu :-D

16.02.2020

Člověk odnikud Člověk odnikud Josef Toman

Úžasná oddychovka, u které jsem se upřímně moc bavila.

15.08.2019 5 z 5

Její pastorkyňa (román) Její pastorkyňa (román) Gabriela Preissová

Chvilku to trvalo, než se tam začalo dít něco zajímavého, ale pak to mělo takový ráz, že jsem se od knížky neodlepila, dokud jsem to nedocetla. Závěr mi silně připomíná Erbenův styl: hřích - trest

30.06.2019 5 z 5

Za ranních červánků Za ranních červánků Alois Vojtěch Šmilovský

Velmi humorné a čtivé, což jsem u tak starého příběhu vůbec nečekala. V budoucnu se ke knížce zase ráda vrátím.

25.06.2019 5 z 5

Sedm záhad Sedm záhad Pío Baroja

Nemám ve zvyku nedočítat knihy, ale stálo mě to velké úsilí. První polovina knihy je totiž neskutečně nezáživná. Ovšem druhá polovina už byla daleko lepší, poutavější.

24.06.2019 2 z 5

Sám sobě psychologem Sám sobě psychologem Tomáš Novák

Super navod, jak si udelat poradek sama v sobe. Jasne a strucne. Rada se budu k teto knizce vracet, at uz ze zvedavosti, z inspirace ci z potreby.

22.02.2019 5 z 5