Wolf_1 Wolf_1 komentáře u knih

Stalingrad: Ledový oheň Stalingrad: Ledový oheň Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Operace Irák Operace Irák Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Oheň nad Srbskem Oheň nad Srbskem Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Normandie: SS útočí Normandie: SS útočí Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Ďáblův pancíř Ďáblův pancíř Leo Kessler (p)

Jako vždy velmi čtivá kniha s napínavým dějem, vtáhla mě do děje hned od začátku. Pluk SS Wotan útočí ;-)

29.12.2011 5 z 5

Ardeny: Operace Lítice Ardeny: Operace Lítice Leo Kessler (p)

29.12.2011 5 z 5

Charkov: Pochod smrti Charkov: Pochod smrti Leo Kessler (p)

Epicentrum Epicentrum Kevin J. Anderson

Kniha mě vtáhla do děje od první stránky a až do konce jsem hltal slovo od slova....

29.12.2011 4 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Co se dá dodat.... dvacet tisíc mil pod mořem je prostě dvacet tisíc mil pod mořem... Jules Verne má mou nejhlubší poklonu.

Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Simpsonovi: Komiksové extrabuřty Bill Morrison

Skvělý komiks. Kdo má rád simpsnovi vřele doporučuji ;-)

Simpsonovi: Simpsoráma Simpsonovi: Simpsoráma Bill Morrison

Skvělý komiks. Kdo má rád simpsnovi vřele doporučuji ;-)

Temný ráj Temný ráj Patrick Ness

Souhlasím s Hanyuu-himem děj jde kupředu, ale už ne takovou rychlostí jako v prvním díle. Každopádně jsem zvědav na pokračování. Díl končí velice zajímavě ;-)

Hlas nože Hlas nože Patrick Ness

Kniha vtýhne do děje hned od první stránky a urží si čtenáře až do konce. Jestli bude pokračování stejné jako první díl, určitě všem doporučím. Mrzí mě jen osud Mancheeho :-( je mi ho líto...

29.12.2011 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásné čtení, kniha jak dělaná pro dětskou četbu.

29.12.2011 4 z 5

Čao, Niku! Čao, Niku! Marie Holková

Velice pěkně napsaná kniha. Četl jsem ji jako náctiletý a přečetl jsem ji jedním dechem což nebylo tak běžným jevem ;-)