Simpsonovi: Simpsoráma

Simpsonovi: Simpsoráma https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39886/simpsonovi-simpsorama-39886.jpg 4 68 12

Simpsonovi (komiks) série

Opět klasická řada, opět čtyři dlouhé příběhy, opět čtyři krátké doplňovačky, opět žlutý svět městečka Springfield. Tentokrát se Simpsoni nastěhují do biosféry (bohužel i se svými sousedy), Flanders podlehne zlu, Bart se stane uznávaným komiksovým tvůrcem a Homer dostane práci svých snů - stane se ředitelem pivovaru Duff!

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Simpsons Comics Simpsorama , 1996

Kopta
24.10.2023 3 z 5

Občas pobaví, občas zcela bez charakteru. Takový zvláštní směsice, která je něco mezi.

Yokolobuna
21.05.2021 3 z 5

V porovnání s dříve čtenými "Komiksovými extrabuřty" jde bohužel jednoznačně kvalitativní propad. Jednotlivé náměty příběhů jsou potencionálně zajímavé, ale nepovedlo se je rozpracovat do zábavnějších zápletek.

I Simpsoráma obsahuje některé fajn momenty, ze kterých kultovní předloha dýchá. Přišlo mi však, jako by autoři scénáře předlohu úplně dokonale neznali nebo se ji rozhodli ignorovat, v komiksu se tak některé postavy chovají jinak než v seriálu, což výsledný dojem kazí. Za všechny jmenujme třeba scénu, ve které Šerif Wiggum škrtí Raplha. Stejně tak se občas kreslíři netrefili do předlohy barvami a taková Marge má tak nepochopitelně na několika panelech růžové šaty. Je to škoda, díky uvedeným neduhům působí Simsporáma dost odflákle. A to si Simpsonovi nezaslouží...

Hodnocení na DK v době přečtení: 75 %; Moje hodnocení: 65 % jako 63. hodnotící.

Wojta777
20.12.2018 5 z 5

Jelikož jsem veliký fanoušek Simpsonů, tak jsem si tento komiks náramně užil. Příběhy jsou vtipné, hezky vykreslené a dějově zajímavé. Nejvíce se mi líbil příběh, kde rodina Simpsonů se přihlásí do testu biosféry. Krásná jednohubka, proto hodnotím všemi 5 žlutými hvězdičkami.

MCGinger
04.11.2018 2 z 5

První pokus se Simpsonovými v komiksu a docela zklamání, na seriál nebo film to nemá.

mitko
30.10.2018 3 z 5

Seriálových Simpsonovcov som veľký fanúšik, ale ku prvému komiksu som sa dostal až vďaka časopisu Pevnost. No čo povedať, myslím že televízia im svedčí oveľa viac. Komiks nedokázal zachytiť charaktery postáv až tak dobre, neprispievali tomu ani to, že väčšina príbehov bola veľmi krátka.. Ale zas páčilo sa mi že, vďaka dabingu má človek už tak pospájané hlasy s tými postavami, že si ich pri čítaní predstavuje.

Peta1607
25.10.2018 3 z 5

Utvrdila jsem se v tom, že komiks není nic pro mě. 3* jen proto, že jsou to Simpsonovi.

An52imal
15.12.2017 5 z 5

Nezklamalo. Sice už byly díly, u kterých jsem se zasmála více, ale dávám 5*. Opět povedený komiks

Aki12
04.09.2016 2 z 5

Skoro vetšina příběhů, byla slabšího rázu. Takže takový horší průměr.

Mixxa
23.02.2016 4 z 5

Noo, fajná knížka je to, ohromně jsem se pobavila! :D

Beatris
20.07.2013 4 z 5

Na seriál to asi nemá, ale furt je to vtipný! ;))

tyzik.cejka
01.06.2013 5 z 5

já si myslím že tady to všechno výborně funguje

Wolf_1
29.12.2011 5 z 5

Skvělý komiks. Kdo má rád simpsnovi vřele doporučuji ;-)

Simpsonovi

Autoři knihy